Příspěvky uživatele - 202.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rychlosoli v mase - pro a proti, 3.10.2013
Takže k odpovědi č.1 : Téma teploty a vlhkosti: Studenská práce: Mikrobiální biotechnologie pro zpracování mléka a masa Sušárny uzenin Fermentace začíná na +22°C a vlhkosti 85%. k odpovědi č.2: Přírodní nebo chemické pořád... celý příspěvek >
Rychlosoli v mase - pro a proti, 2.10.2013
Je zajímavé, že profesionální řezník jako vy nenapíše ani slovo o fermentaci(kvašení), která je základem parmských šunek, chorýz apod. člověk se pak nemůže divit, že v řeznictví vidí jen přesolený vařený vepřový, který se mu snaží prodat za 200Kč/kg.... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 27.9.2013
Já budu příští rok pěstovat určitě toto rajče
Rajče Principe Borghese, 25.9.2013
Takže žádný rajčátka nezbyli? Už chápu význam Vašeho nicku. S těma rajčatama se budete muset přestěhovat víc na jih v Česku už žádný rajčata nevyrostou, možná tak ve skleníku s LEDkama.
Rajče Principe Borghese, 21.9.2013
Docela, by mě zajímalo jak by ta rajčátka dopadla, příští rok zkusím nějaký sladký pověsit na týden do tepla kde je přes 20°C ideálně těch 25°C pokud se začnou scvrkávat je vyhráno pak už stačí 15°C a sucho a měli by vydržet třeba půl roku i když, by... celý příspěvek >
Rajče Principe Borghese, 20.9.2013
Tady je pár stránek o fermentaci rajčat: Co s nezralými rajčaty? Rajčata II Vztahy mezi obsahem volných aminokyselina biogenních aminů v zelených rajčatech inokulovaných bakteriemi Lactobacillus plantarum Raw Tomato Preserves The... celý příspěvek >
Rajče Principe Borghese, 17.9.2013
Tady je ta plíseň vidět a v diskuzi hned první příspěvek o tom mluví. Z reakce je zřejmé, že ten ital taky neví o té fermentaci a ušlechtilé plísni.
Rajče Principe Borghese, 17.9.2013
Škoda, snaha byla. 
Rajče Principe Borghese, 16.9.2013
Podívejte se sem, sem nebo sem. Mají takový šedivý nádech po bílé plísni což je ušlechtilá penicilínová plíseň,která vzniká při kvašení. Problém je zelená, modrá aspoň u klobás, nevím jak je to s rajčaty, ale nějaký Moravák by poradil jak se... celý příspěvek >
Rajče Principe Borghese, 16.9.2013
Podle těch fotek na internetu je mají trochu plesnivý, tipnul bych si že nejde jen o sušení, ale i o kvašení - fermentování (stejně jako ty jejich klobásy a pršuty) tzn., že musí obsahovat hodně cukru. Teplota by měla být přes 20°C a pak pod 20°C na... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 15.9.2013
Dík, tak je tedy vyzkouším, mě by se to velký rajče na balkon taky nevešlo.
Sklizeň rajčat 2013, 15.9.2013
Díky, už jsem jí taky našel - chobotnice (plodí 1,5 roku). Mám tam v košíku nějaký rajčata, nezkoušel jste tam nakupovat semínka?
Sklizeň rajčat 2013, 14.9.2013 Obsahuje fotku
Neznáte někdo tuto odrůdu?
Zeleninový reaktor. Může to fungovat?, 9.9.2013
Na Youtube je spoustu videí o tomto systému, většinou s Tilápiema, ale i s pstruhama. Ať si každý udělá svůj názor. Osobně, bych tu rybu nedal ani psovi. Idea asi dobrá, ale praxe dosti náročná. Můj osobní názor, že příroda se sebou nenechá vyjeb...
Rajče Ildi, 6.9.2013
Ne, ne psalo se tu i o chuti, jsem začátečník takže nasávám informace a IIdi se tu vychvalovalo kvůli chuti - sladké... Měl jsem ho na seznamu, ale ted jsem volajaký zmetený:)))
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika