Příspěvky uživatele - 75.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mšice v zahradě, 30.1.2009
Děkuji všem za rady, trochu jsem zapátrala a stromek bude asi hortenzie, její květy jsou bílé koule složené z drobných kvítků. Květy i celé větvičky jsou od mšic celé černé a, bohužel téměř podobně vypadá i nedaleko vysazená hrušeň. Tu mšice... celý příspěvek >
Mšice v zahradě, 28.1.2009
Zdravím všechny zahrádkáře, v zahradě mám stromek, nevím jak se jmenuje, který je každoročně obalen mšicemi. Chtěla jsem ho porazit, aby se mšice neroznášely po celé zahradě, ale dostala jsem radu, ať to nedělám, že mšice přitahuje a tudíž je jich... celý příspěvek >
okousané stromky, 10.11.2008
Dobrý den, před třemi lety jsme na zahradě vysázely jabloně - zákrsky. Stromky skoro vůbec nerostou, mají okousanou kůru mezi zemí a roubem. Zkoušela jsem je vytáhnout ze země, ale drží pevně, takže kořínky budou nejspíš v pořádku. Chystáme se je... celý příspěvek >
úprava vrby, 15.1.2008
Zajímalo by mě, kdy je možné ořezat vrbu. Loni v únoru jsem ze starého stromu udělal  2metrový solitér a doufal, že se zazelená. Letos měl krásnou korunu asi 3m v průměru. Je možné vrbu řezat každý rok a na jakou délku od kmenu. Děkuji T.N.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika