Příspěvky uživatele - 94.85

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
BDR-700, 12.8.2013
Zdravím Vás! Pánové mám problém- rupnul mi nosič bubnů po dlouhodobém používání -20 let. Jeden buben jsem sundal bez sebemenšího problému, ale ten s převodovkou nechce dolu- musí se protibežná převodovka sundat, nebo to lze udělat snadněji, aby buben... celý příspěvek >
Jak upravit vozík za auto (koule) pro fungující připojení za Vari nebo Agzat?, 28.1.2013
Chlapy, z jakejch Jackelů to máte dělaný? 4*4cm spodek a bočnice např. z 3*3cm? Nebo to chce silnější? Nebo obdélníkový jackely? Plech využiji asi síli 2 mm- ten už svařím elektrodou...
Jak naučit štěně do boudy, 17.5.2011
Před pár lety jsme si domů přivezli cca 2 letou fenu německého ovčáka, páníček mu zemřel.  Bouda na dvoře byla pro ní připravena po předešlém psu. Avšak náš nový pes cítil pach a do boudy ani za boha nešel. Vedle stálo stavební kolečko, tak se... celý příspěvek >
BDR 700, 15.11.2010
já vlastním již dva roky sekačku od jikovu perla, je to jednobubnová sekačka s motorem brigs&station, je to lehký obratný stroj a moc si toho nevezme. Na rozlehlé zahradě zajedu všude a posečenej trávním vypadá jak když to poseču trakturkem s... celý příspěvek >
Jak zorat pole ležící ladem?, 5.11.2010
doporučuji to nejprve potříkat roundapem, nechat měsíc ladem, aby uschly rostliny, a pak růčo těch pár čtvěrečních metrů zrýt, a na jaře jen projet rotavátorem a zasázet brambory do hrobečků., pak jen proorávat a proorávat, nž se brambory rozrostou a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika