Příspěvky uživatele - 37.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drtička větví, 1.11.2014
Nedíval se na to, co z drtiče vyjde? Pro mě je na 1. místě právě to, co z drtiče padá a až na posledním to, jak je to hlučné. Kdo snese hluk sekačky na trávu, cirkulárku apod. snese i hluk drtiče. Kdo potřebuje drtit na jemno, nebude s válcovým... celý příspěvek >
Jakou pilu koupit na chalupu a na praci kolem domu?, 3.8.2013
Díky za váš názor.
Jakou pilu koupit na chalupu a na praci kolem domu?, 3.8.2013
A z novĕjších stroju by jste videli co?
Jakou pilu koupit na chalupu a na praci kolem domu?, 3.8.2013
Diky za reakci.
Jakou pilu koupit na chalupu a na praci kolem domu?, 3.8.2013
Jelikož mám kolem bydlištĕ a chalupy velmi dobre dostupny servis na Husqvarnu vidĕl bych to na Husqvarnu a urcitĕ bych chtĕl kvalitu a pilu co nĕkolik let vydrži když se o ní budu dobře starat. Cena max 15tis. Co si... celý příspěvek >
Jakou pilu koupit na chalupu a na praci kolem domu?, 3.8.2013
A co by jste doporucil?
Jakou pilu koupit na chalupu a na praci kolem domu?, 3.8.2013
Poradíte mi nĕkdo? Jestli chybí nĕjaké údaje budu se snažit je doplnit.
Solo v Mountfielde, 3.8.2013
A hlavnĕ má Solo zaručený velký odbĕr hned zezačátku, protože MTF má velkou prodejní síť.
Jakou pilu koupit na chalupu a na praci kolem domu?, 3.8.2013
Dobrý den, potřeboval bych poradit jakou motorovou pilu koupit na praci kolem domu a chalupy. Hlavnĕ na chalupĕ budu s pilou připravovat dřevo na zimu. Vĕtšinou budu řezat pokácené smrkové dřevo maximálnĕ pokácím menší soušku... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika