Příspěvky uživatele - 19.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Medzera medzi rotorom a cievkou Oleo-mac 952, 6.7.2013
dobry den, vie mi niekto prosim Vas povedat, aka ma byt medzera medzi rotorom a cievkou na motorovej pile Oleo-mac 952? Dakujem
Kosačka Palson, 11.7.2012
Tak nakoniec som tu kosačku Palson kúpil, aj ked sa mi zatial nepodarilo ziskať žiadne recenzie, takže teraz môžem pripojiť svoju vlastnu. Budem porovnavať s kosačkou Tecumseh 35, ktorá má o čosi slabší výkon ako Palson.  Prvý dojem bol... celý příspěvek >
Kosačka Palson, 6.7.2012
Má už niekto skúsenosti s tou novou kosačkou Palson z extraskonta? Je tam velmi zaujimava cena a všetky tie vymoženosti :))) Prosim o recenzie ak sa da...
Élektromagneticka štartovacia cievka Tecumseh - sviečka, 11.7.2011
Ja som meračom zmeral obe sviečky. Novu aj staru. Na novej som mal odpor a na tej starej nie. To že som tu medzeru na 0,25 potom doladil, tak vdaka tomu sa mi už iba lahšie štartovalo s tou novou sviečkou. čiže ta indukcia cievky bola väčšia. Takže... celý příspěvek >
Élektromagneticka štartovacia cievka Tecumseh - sviečka, 11.7.2011
Takze problem je vyrieseny. Odskusal som na primarnom a sekundarnom zdroji prud, vsetko bolo v poriadku, dokonca aj vo vnútri kábla, aj cievka samotna s kostrou bola spojena. Takze som sa opät vratil ku sviečke, ktoru som na začiatku považoval za... celý příspěvek >
Élektromagneticka štartovacia cievka Tecumseh - sviečka, 11.7.2011
Ano, to mate pravdu. To je vsetko v poriadku. Mne sa ale priznal ujo, ze mi potocil šrobom, ktorym sa dá kolisanie otačok doladiť.
Élektromagneticka štartovacia cievka Tecumseh - sviečka, 11.7.2011
Ano, motor uz potom fungoval, nie uplne normalne, sem tam kolisali otacky, ale to uz som prisiel na chybu preco. Vyskusam teda este zmensit medzeru na 0,25mm.
Élektromagneticka štartovacia cievka Tecumseh - sviečka, 10.7.2011
Dobry den, mal som komplet rozobratu kosacku Tecumseh Vangate Prisma. Po vycisteni som sa dal do zlozenia. Vsetko islo hladko az pokial som nesiel nastartovat. Sviecka mi nehadze iskru. Cim to moze byt? Vzdialenosť medzi magnetom a startovacou... celý příspěvek >
Kosačka Castel Garden Vantage 35 Tecumseh, 28.6.2011
A z akeho dôvodu tam tie koliky potrebujete? maju tam vôbec nejaky vyznam? ja bez toho kosim už dva roky a zatial som nepostrehol, zeby boli nejako potrebne. zbytočne by som za to vyhodil 10 euro. toľko som aspon videl že unašač stojí
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika