Příspěvky uživatele - 226.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Studna 5,5m a systém cerpadla, 21.7.2013
Tak jsem hledal informace o tech vodních automatech. Celkem zajímavé. Rozhodují se v tom, momentálně to chci využít na ty účely co jsem psal, ale do budoucna cca 3 roky chci na zahradě stavět a případně ti použít i do baráku třeba na WC apod. Je... celý příspěvek >
Studna 5,5m a systém cerpadla, 21.7.2013
Ještě přidám informace o čerpadle.- jde o Malyshe.
Studna 5,5m a systém cerpadla, 21.7.2013
Zdravím fórum. Četl jsem zde články o automatickém čerpadle. Mam ve studní teď nějaké starší čerpadlo, které Zapnu do elektriky a zalévá se případně napousti Sud. Rad bych na zahradě udělal nějaký kohoutek Aby se mohlo kdykoli napustit... celý příspěvek >
Nevíte co je to za plevel a jak se ho zbavit?, 17.7.2013
Super, moc děkuji za rady. Našel jsem staré diskuze a pročítám rady. Díky ještě jednou moc.
Nevíte co je to za plevel a jak se ho zbavit?, 15.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý večer, poměrně hodně se nám v trávníku rozrostla tato modrá kytička :-( Jak na ní, protože je to asi hezký plevel, a docela to trávu dusí. Je to neskutečně prorostlé a kořínky jsou třeba až 20cm od květu. Nevíte jak se jí co nejlépe... celý příspěvek >
Neznáte tohoto nájemníka?, 15.7.2013
a tu vodu lijete přímo do této díry, nebo je nějak odkrýváte? protože jsem jednu otevřel a šel po cestičce a zjistil jsem že třeba 50cm nic, pořád jen cestička těsně pod povrchem, ale hezky vybroušená :-) tak abych tím jen nezalíval trávník... celý příspěvek >
Problém s naplněním koše Husqvarna R52s, 15.7.2013
tak po vyčištění koše je to o 100% lepší a takto to stačí. Nůž jsem již nijak dále neupravoval. Jen si dám lepší pozor na ucpaný koš. Jak psal jeden pisatel, hodil by se plastový, který se nezanáší. Nevíte zda existujě nějaký univerzál? díky
Problém s naplněním koše Husqvarna R52s, 30.6.2013
Nezbírala úplně luxusně, ale aspoň 3/4 koše sebrala. Značku nože si moc nepamatuju (HS parts, Hs tools tak nějak). A tim košem by to mohlo možná být i když koš vyprázdním a nastartuji sekačku, tak se koš nafoukne, ale po chvilce sekání... celý příspěvek >
Neznáte tohoto nájemníka?, 30.6.2013
V tomto případě si myslím, že žluna to neni. Uvnitř jsou hmatem znatelné chodbičky.
Problém s naplněním koše Husqvarna R52s, 30.6.2013 Obsahuje fotku
nůž mám určitě dobře. Tohle není husqvarna s tim kominem. To je jestě klasika, kdy od nože to jde skoro hned do koše, ale stejně nejde :-)
Neznáte tohoto nájemníka?, 29.6.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den. Dírky mají jen 3cm v průměru, okolo každé je kolečko "zničené" trávy (ale tráva tak vypadá okamžitě po vzniku dírky, takže kdyby to byly jen podežrané kořínky, tak si myslím, že by to od noci do rána nezaschlo)... a nikde není žádná... celý příspěvek >
Problém s naplněním koše Husqvarna R52s, 29.6.2013
Zdravím všechny čtenáře, mám možná divnou otázku. Při sekání trávníku sekačkou Husqvarna R52 se sběrem do koše se mi brzy ucpe otvor do koše a sekačka pak ztrácí trávu. V koši je nasekané trávy tak po dně a více se tam již nenacpe. Po... celý příspěvek >
Bazénové čerpadlo, 11.6.2011
dobrý den, dnes se mě odporoučelo bazénové čerpadlo Badu Pico (výkon 4m3), jelo normálně, vypnul jsem ho a znovu jsem ho již nezadpnul - hučí. Již mě jednou toto opravovali cca před rokem a ted před měsícem znovu. Prý ložiska. Ale po mesíci se me to... celý příspěvek >
Sekačka Husqvarna R52S, 12.5.2011
prosím o radu se sekačkou, dostal jsem starší sekačku "predmet". Prosím o radu jaký benzín do toho mám používat či s nějakým olejem či jen BA95. A pak předpokládám že musím vyměnit i olej a jaký? Jeste jse ji zkousel a mam problem ze pri... celý příspěvek >
Motorová pila pro amatéra, 4.5.2011
tak jeste tu mam na vyber ze slabších stihl 021 a stihl ms210. Novejsi modelove je ms210? a doporučení?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika