Příspěvky uživatele - 179.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou zeleninu pěstujete na černé netkané textilii?, 3.2.2014
Pěstuji pod černou netkanou textilíí papriku a okurky. Zaujaly mě brambory. Jak tu folii pokládáte na hránky? Naonutou nebo kopíruje hránky? Alena
Jaký strom?, 20.6.2013
Mám na zahradě již 10 rok jeřáb oskeruši. Pořád někde sháním jak nebo jestli vůbec tento strom nějak stříhat. Nepradítě mi?
Skore zemiaky - vlastna uroda, 20.6.2013
Sázela jsem 17. 4. předlíčenou sadbu odrůda IMPALA, 10.6. jsem zkoušela nakouknout a byla jsem mile překvapena. Vytrhla jsem tři kopce a pod kažným bylo 5 brambor velkých asi 6-7 cm a další malé. Hned jsem je podarovala roční vnučce. Ničím je... celý příspěvek >
Choroba rajce, 21.5.2013
Mám letos také rostlinky rajčat demormované, přesně jako na vašem obrázku. Přidala jsem na záhony kompost, kde byla tráva ošetřena BOFIXEM, ale jen jednou, a také dusíkaté vápno. Chtěla jsem se zeptat, zda mám rostliny vyhodit nebo jestli svoje... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika