Příspěvky uživatele - 106.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Paprika do severných oblastí, 31.12.2013
Už viac ako 10 rokov pestujem vonku papriku Slovakia. Je to vynikajúca úrodná odroda. Posledné dva roky som skúšala odrodu Nova. Obidve odrody však potrebujú veľa vody na zavlažovanie. Teplota nie je až taká dôležitá. Samozrejme, že v chladnom a... celý příspěvek >
Skore zemiaky - vlastna uroda, 19.6.2013
19.4.2013 som vysadila predklíčenú odrodu RIVIERA.  Dňa 11.4.2013 som skúsila vykopať pár zemiakov na skúšku. Na moje veľké prekvapenie som s jedného kopca vykopala 8 krásnych veľkých hlúz. Z troch kopcov som mala viac ako 2,5 kg chutných... celý příspěvek >
Přeslička - nezmar, 20.5.2013
Mne sa osvedčilo dávať prasličku do suda s vodou a žihľavou a používať ako hnojivo. Na poli mi prasličky rapídne ubudlo. Tento rok asi budem musieť chodiť niekde hľadať, lebo ako hnojivo je perfektná. Asi predsa platí pravidlo, že keď niečo začnete... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika