Příspěvky uživatele - 229.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je to plesen?, 21.8.2013
tie listy mi pripadaju uplne stejne ako u Mirka. Mam to teda niecim postriekat, ak ano cim, alebo to nechat tak?
Je to plesen?, 20.8.2013 Obsahuje fotku
tu je foto
Je to plesen?, 20.8.2013 Obsahuje fotku
ahoj chcem poprosit o radu. Mam rajciny, vacsinou kolikove zavlazovane kvapkovou zavlahou. Priebezne som ich postriekal asi po mesiaci zasadenia   Bravom a asi pred tyzdnom pri drobnom vyskyte plesne Ortivou. Poskodene listy som... celý příspěvek >
Ako spriechodnit kvapkovacie otvory, 13.8.2013
Tak som prisiel na to ako si pomoct.  Staci zobrat obycajny kompresor s pistolou, trysky vyfukat a vsetko ide tak ako ma. Tymto sposobom som precistil vsetky trysky a slapu. Vojak sa stara, vojak, ma
Ako spriechodnit kvapkovacie otvory, 11.8.2013
Ahoj mam kvapkovu hadicu 2L/hodinu. Niektore kvapkovacie otvory vsak neprepustaju vodu. Je to take zvlastne 3 otvory za sebou idu, jeden nejde, dalsie idu. Skusal som to prefuknut ustami, vzduch ide voda vsak nekvapka ani potom. Neporadi niekto ci na... celý příspěvek >
Skvrny na listoch od cukiny a tekvice, 4.8.2013 Obsahuje fotku
ahoj chcel by som sa spytat, mam celkom pekne rastliny cukiny, patizonu a tekvice. Objavuju sa mi vsak na nich skvrny ako keby od plesne. Chcem sa spytat ci je to normalne alebo treba s tym nieco robit? Dnes som to preventivne postriekal postrekom... celý příspěvek >
Skusenosti s kvapkovou zavlahou rajcin, 30.7.2013
zdravim ja mam hadicu 16mm s vykonom 2L/minutu, poda je piescita ako by ste mi radili, kolko mam zavlazovat?
Skusenosti s kvapkovou zavlahou rajcin, 29.7.2013
ahoj tento rok prvy raz pestuijem rajciny vonku na zahrade, polievane kvapkovou zavlahou. Chcel by som sa podelit s vasimi skusenostami, kolko krat za den a ako dlho treba denne zavlazovat kvapkovou zavlahou rajciny, Kedy je najvhodnejsi cas na... celý příspěvek >
Vase nazory na kosenie s mulcovanim?, 13.6.2013
ahoj kupil som si novu kosacku Husquarna a hned pouzil kosenie s mulcovanim. Vysledkom som nadseny, ako keby pokosena trava zmizla. Chcem sa ale spytat skusenejsich ako casto sa da kosit s funkciou mulcovanie aby to trave neuskodilo?  Ma... celý příspěvek >
Kosacka Tecumseh Centura 50 DX sa nevie dostat do otacok, 9.6.2013
Ahoj mam starsiu kosacku Fleurelle Turbolux B481 s motorom Tecumseh Centura 50 DX. Neviem co sa stalo, ale po nastartovani ju neviem dostat do otacok ako keby sa jej nedostavalo paliva. Ked zboku natlacim benzin tym gumovym tlacitkom, kosacka... celý příspěvek >
Ako vypestovat rukolu?, 19.5.2013
 Ahoj, uz druhy rok mam problem, zasejem rukolu, po jej vzideni ju hned napadnu nejaky skodcovia a cele listy su prederavene a rastlina zivori. Neporadi niekto ako, kedy a cim tie male listy postriekat aby som sa zbavil skodcov a rastlina pri... celý příspěvek >
Rajciny, kedy 1.x striekat proti plesni?, 19.5.2013
aj ja mam nedaleko rajcin zemiaky, tak meter dva.  Pestujem to na chate, kde cez tyzden moc nie som, mam kvapkovu zavlahu, preto sa pytam ci by som to nemal postriekat preventivne.
Rajciny, kedy 1.x striekat proti plesni?, 19.5.2013
Ahoj chcem spytat, ake mate skusenosti, kedy treba 1.x rajciny striekat proti plesni, kedy systemovym fungicidom a kedy kontaktnym fungicidom a aky by ste mi odporucoval? Rajciny, zdrave planty ktore som kupil som sadil teraz v piatok, su... celý příspěvek >
Treba jahody cez den odkyt?, 14.5.2013
Ahoj, kedze v noci hlasili prizemny mraz /traja zmrznuti/,Pozakryval som jahody, zcasti ciernou foliou, zcasti priesvitnou. Chcem sa spytat, kedze dnes v noci zasa ma byt chladno, mozem nechat jahody cez den prikryte priehladnou foliou? Nespali ich... celý příspěvek >
Je to koniec?, 14.5.2013
Zial to vyzera na definitivny koniec. Vsetky rajciny postupne ozltli a uplne vednu -:(
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika