Příspěvky uživatele - 78.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vzdálenost plotu od souseda, 16.6.2014
Pozvěte na to zahradníka a případné škody vás nemusejí zajímat.
Zena a pila - poradi nekdo?, 19.5.2014
Nechodte do Mountfildu. tan samy maji v Lidlu za 1990Kc.
El. křovinořez - Hecht 1445, 18.5.2014
Presne tak, jen upresnim, ze ta 20let stara el.pila Narex ma 1080W a urizne i 30cm spalek. Spokojenost.
Střešní krytina na dřevník, 6.4.2014
Onduline, nebo vlnity eternit.
Jaký olej na mazani retezu do pily?, 3.1.2014
Ja mazal PP90 a vzdy jsem ji naredil benzinem, naftou,nebo petrolejem. Co bylo po ruce.
Z PE 40 na bazénovou hadici, 25.11.2013
Co treba nejaka vodovodni redukce? Nebo plstova vodovodni trubka, svarit nejakou prechodku.
Koza na řezání dřeva, 18.11.2013
Dobrý den, vlastním několik koz. Dělané i kupované ale nechci se s kulatinou pořád zvedat. Dělám to tak : mám 2 silnější kulatiny zbité zespoda kramlemi a na ně si je pokládám a řežu přímo na zemi. Můžu si i proříznout.Vždy mi vydrží asi 6 let a... celý příspěvek >
Co se starým namíchaným benzinem?, 23.10.2013
Ahoj, ono se tomu až tak moc neděje, 30% benzínu je teda hodně, ale to snesou i nový naftový motory. Výrobci aut v zimě doporučují 5-8% obsahu??? To si asi děláte srandu? O autech toho vím dost-dělám v automobilce a benzín do nafty do CRTDI... celý příspěvek >
Ako vyhrievat budu pre macku/psa, 12.9.2013
Kdysi jsme psovi nahrivali cihlu na kamnech a pak mu ji dali do boudy.Spal na ni az do rana. Napada me dvojita podlaha boudy a pod ni 20 - 40W zarovka.
Krovinorez Partner B246, 21.7.2013
Ten samy problem a pry byl netesny karter. Zjistil nas znamy, kteremu jsme jej venovali-je to sikula a opravi temer vse.
Studna 5,5m a systém cerpadla, 21.7.2013
Bud vodni automat a nebo Gardenu - je to ponorne cerpadlo a ma v sobe automatiku. Oboje najde Google.
Odvětrání studny, 16.6.2013
Na dno staci posgdit tlakove kalove cerpalo ale intezity usazovani kal vycerpavat. Tlakova kalovka uz se da poridit od 10tis.kc od Sigmy.
Jaké jsou zkušenosti se servisem Mountfield?, 12.6.2013
Rozbehovy kondenzator za 720Kc!!! do vodarny jsem u nich objednal.Kdyz po dvou mesicich neprisel, tak jsem ho koupil v obchode za 68 Kc!!!
IBC kontejner - vibrační čerpadlo - tlakový spínač - rozstřikovač, 16.5.2013
K cerpadlu Malys se normalne dodavy tlak.nadoba, nebo tlak.spinac.Toto jsem nasel na netu - ROB-2 Tlaková regulace TR-1 2,3 pro čerpadla ponor do 22 m
Oleo-Mac 932C - samovolné utahování řetězu, 2.4.2013
Bude vule v ulozeni listy. Jiste retez napinate na vyvesene liste a jak na ni zatlacite, tak se o netaky ten milimetr prizvedne a napne se jak struna. Retez se napina tak, ze povolim 1 ci 2 matky- podle toho kolik jich pila ma, spickou listy se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika