Příspěvky uživatele - 187.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co s ní?, 10.7.2013
To máte pravdu, už ma to tiež napadlo, ale je mi záhadou, že všetky ostatné stromćeky okolo (rôzne druhy) nemajú ani len suchý konárik... každopádne sa mi zdá, že v posledných rokoch začína táto choroba nadobúdať obludné rozmery... alebo je to tým,... celý příspěvek >
Dřevitá pivoňka - odnožení, 18.6.2013
ďakujem za info, aspoň viem, že to nie je moja chyba. presne tú yellow crown mám . adri
Jarní cibulovina podobná hyacintu, 12.6.2013
Mne sa takto "zbastardili" klasické hyacinty asi po 2 rokoch - pôvodne tam bol pekne veľký biely hyacint a teraz je tam viacero takýchto minihyacintov - asi sa mi namnožili cubulky a aj mi velkom tie kvetenstvá rednú... koncom leta rozsadim a... celý příspěvek >
Soused, 23.4.2013
páni, prečo riešite fakt, že má autor diskusie barák na hranici? kedysi sa tak stavalo, my sme kúpili starú chalupu a tiež má jednu stranu na hranici pozemku. budem to kvôli novej legislatíve, ktorá hovorí o 2m od hranice, búrať? nie... takže raďte,... celý příspěvek >
Spracovanie cesnaku, 26.3.2013
Ja tiež nakladám len soli. naposledy som cesnak nepretláčala cez ten klasicky malý lis, ale z lenivosti posekala nádstavcom na ponornom mixéri - na môj vkus to však boli príliš veľké kúsy, nabudúce budem už len lisovať. Takto si každý cca mesiac-dva... celý příspěvek >
Vlastní zelenina vs koupená - poměr cena: chuť, 15.1.2013
Keďže máme ešte dosť času, kým to vypukne :) napadlo ma vzhľadom na diskusiu či "sme ešte národ zahrádkářú" jedna vec: nakoľko sa oplatí pestovať vlastnú zeleninu/ovocie. Nejde mi teraz o cenu v obchode, po započítaní ceny osiva, hnojiva, benzínu... celý příspěvek >
Jsme ještě národem zahrádkářů?, 15.1.2013
ja osobne mam iny nazor na dovod, preco ludia nevysadzaju ovocne stromky ale sadia tuje. Na jesen z tuje nepada nic, z ovocnych stromkov listie (problem!) ale hlavne neobrate ovocie (problem!), ktore tam hnije a pritahuje vcely (problem!).... celý příspěvek >
Výroba výsevních proužků, 15.1.2013
tak to je super napad ta sablona - ake jednoduche a ake prakticke!
Vymývaní postřikovače, 3.7.2012
teda, to na tie PET je super, tlakove som este nevidela, len mechanicke. Mate vsetci v podstate pravdu. Z presne vyssie vymenovanych dovodov som si kupila jeden "stokorunovy" na herbicid a jeden patstokorunovy na fungi a ine -cidy. Nejak som uz... celý příspěvek >
Jak množit a pěstovat břečťan?, 2.7.2012
dakujem za radu. adri
Jak množit a pěstovat břečťan?, 2.7.2012
ja som v tej istej situacii, potrebujem "vyrobit" brectan k nasmu domu a sadenicky si chcem vytvorit z rastlin, ktore mi rastu pri budove v praci. skusim to tak, ze narezem 20-25cm vyhony, dam na den-dva do vody a potom namocim do stimulatoru a dam... celý příspěvek >
Vymývaní postřikovače, 2.7.2012
Zdravím Vás,   asi Vám bude môj dotaz pripadať divný, ale zaujímalo by ma, čo vy "vykonávate", keď chcete dôkladne vymyť postrekovač (napr. po herbicíde). Nie je v mojich finančnyćh možnostiach mať jeden na herbicídy, jeden na fungicída,... celý příspěvek >
Postrekovac Solo 402 - ma niekto?, 22.5.2012
ďakujem za info... nikto ďalší ho doma nemá? adri
Postrekovac Solo 402 - ma niekto?, 18.5.2012 Obsahuje fotku
Zdravim Vas, planujem si zakupit postrekovac SOLO 402 - zaujal ma hlavne tou "zvoncekovou" nasadkou na konci, lebo herbicidne nadstavce na postrekovace su strasne velke. Ale na to, ze to ma kapacitu nejake 2 litre, mi pride 20€ dost. Mate s nim... celý příspěvek >
Cim znicit travu v zahone zeleniny?, 7.5.2012
Zdravom Vas, potrebujem poradit. Moj inteligenty sused zjavne dosieval travu pri plote pocas velkeho vetra, pretoze mi teraz asi na 1/3 zahrady rasi. Su to male rastlinky cca 2-3cm vysoke, ale su vsade - v cibuli, hrachu, mrkvi, cesnaku,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika