Příspěvky uživatele - 92.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Počasie a očkovanie, 27.8.2013
Niekde som čítal, že podmienkou úspešného očkovania je dobré počasie. Najlepšie sa vraj očká ujímajú počas slnečného a teplého dňa, ked teplota neklesá pod 25 st. Celzia.  Čo teraz? Často prší, teplota pod 22 st. Oplatí sa vôbec očkovať... celý příspěvek >
Meruňka hniloba, 20.7.2013
Streknúť Horizonom 3 týždne pred zberom a máš pokoj.
Porušenie ochrannej lehoty, 10.7.2013
Mám ten leták so zložením. Mňa zaujíma, čo to spôsobí, ak počas ochrannej lehoty, ktorá je 3 týždne budem konzumovať marhule?
Hnojiť či polievať?, 10.7.2013
Mám desaťročnú marhuľu Vesna obsypanú plodmi. Keďže ich je veľa sú malé. Rád by som strom pohnojil alebo polial, no bojím sa zahnívania plodov, ktoré sa u nej v predošlých rokoch objavilo. Pred týždňom som ju preto strekol Horizonom. Môžem marhuľu... celý příspěvek >
Porušenie ochrannej lehoty, 9.7.2013
Pred týždňom som postriekal marhuľu Horizonom proti hnilobe plodov. Tie boli vtedy úplne zelené. Teraz však začínajú zrieť. Aké dôsledky môže mať Horizon na ľudský organizmus, ak v ochrannej dobe 3 týždne začnem konzumovať marhule?
Actinidia deliciosa Jenny, 8.7.2013
Mne neprežili zimu. Zakop konár alebo ho poriadne obal.
Záhadná nektarinka, 8.7.2013
Pred dvoma rokmi som dostal od suseda očko nektarinky Tena, ktorým som zaočkoval moju planú broskynku. Po dvoch rokoch moja nektarinka už prieniesla prvú úrodu - krásne vyfarbené stredne veľké plody. Záhadou je, že dozrievajú už teraz začiatkom júla... celý příspěvek >
Môže Dithan nahradiť Horizon?, 17.6.2013
Zostalo mi väčšie množstvo Dithanu, môžem ho použiť namiesto Horizonu proti hubovitým chorobám, napríklad hnilobe marhúľ?
Je to Šarka nebo nekrotická kroužkovitost?, 10.6.2013 Obsahuje fotku
Mne sa na listoch Stanley objavili takéto škvrny. Pozri obrázok!  Je to prejav šárky?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika