Příspěvky uživatele - 224.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
T4 K14 vs TZ4 K14, 14.3.2015
Dobrý den, Mohl by mě někdo vysvětlit rozdíl mezi malotraktory T4 K12-1 a T4 K14. Děkuji.
Je to Šarka nebo nekrotická kroužkovitost?, 10.6.2013
A co dál.. všechny tři švestky mám tolerantní šarce ale můžu si být 100% jistý že plody budou ok..? Nebo radši vykopat a spálit..?
Je to Šarka nebo nekrotická kroužkovitost?, 10.6.2013
Aha, tak tolerantní.. myslel jsem že to znamená to samé.. Tak že pokud se příznaky neobjeví na plodech, tak to nemusím řešit..?
Je to Šarka nebo nekrotická kroužkovitost?, 10.6.2013 Obsahuje fotku
Co je to za nemoc? Je to stromek rezistentní Šarce, 3 roky starý. Mám 3 v řadě cca 4m od sebe a je to zatím jen na jednom. Viděl jsem tu fotky jak Šarky tak kroužkovitosti ale ani na jedno mi to nepřipadá.. tak se radši ptám.
Co to je za nemoc a co s tím?, 10.6.2013
Díky za všem za rady :-) plody jsem otrhal a ze zbytku snad něco bude :-) Příště zasáhnu dříve :-)
Co to je za nemoc a co s tím?, 27.5.2013
Super a co teď? Zasažené plody otrhat a nechat být? Stříkat teď už asi nemá cenu že?
Co to je za nemoc a co s tím?, 27.5.2013 Obsahuje fotku
Zdravím, mám 3-letý strom slivoně a na malých plodech se mi objevují takové černé tečky-flíčky.. co to je a jak proti tomu bojovat? Podotýkám, že to není na každém plodu ale je jich takových dost.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika