Příspěvky uživatele - 152.195

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Červené tečky na listech hrušně a jabloně, 23.4.2014
Děkuji.
Poraďte zádový křovinořez na sekání zahrady - sadu, 8.6.2013
Samozřejmě je to o zvyku, mě osobně se s ním seká dobře jak na rovině tak ve svahu, seču s ním i v lese kolem stromků, bez problému vydrží dlouhodobou zátěž. Jinak ke stroji doporučuji koupit tuhle kovovou hlavu: 752960-Strunová hlava (profi... celý příspěvek >
Poraďte zádový křovinořez na sekání zahrady - sadu, 30.5.2013
Dobrý den, používám křovinořez řovinořez Blue bird ZM 54 a bez problému mohu jen doporučit
Sklizeň rajčat 2012, 30.8.2012
Kdepak v laboratoři, pokud to bude stejné jako u Acrobatu, činili se zástupci firem, které tyto přípravky vyrábí. Nemění se přípravky ale normy. Acrobat MZ x Acrobat MZ WG
El. pila - Dolmar x Gardena?, 14.3.2012
Druhá věc. Měl jsem vedle sebe obě pily jak Dolmar tak Gardenu a řezal jeden a ten samý špalek. Gardena řezala viditelně rychleji. Oba řetězy byly téměř nové. Přišlo mi subjektivně, že obvodová rychlost řetězu byla u Gardeny vyšší. Dle výrobců... celý příspěvek >
El. pila - Dolmar x Gardena?, 14.3.2012
K té Gardeně doplním jednu odlišnost od Dolmaru(Makity). Gardena má jinak vyřešený rozběh a doběh řetězu. Oproti Dolmaru, který se rozbíhá i dobíhá 1-2s (nemyslím bezp. brzdu), Gardena se rozbíhá "rázem" natvrdo hned jede na 100% a stejně se chová i... celý příspěvek >
Děravé listy okurek, 27.5.2011
Mám roubované okurky ve skleníku a některé listy jsou uprostřed děravé, jako by od něčeho prokousané.Slimáci to asi nebudou, není tam sliz.Díky za radu.
Stromky z boskovic?, 24.6.2010
Zde bohuzel jako na potvoru nikdy nemeli to co jsem zrovna shanel, takze nemohu slouzit, ale mam dobrou zkusenost se stromky z Lhoty Rapotiny.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika