Příspěvky uživatele - 212.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vinič postreky -2013-, 2.6.2013
Zdravím Vás Vlado! Je mi ľúto popálených výhonkov na Vašom viniči. Sú poškodené aj spodné kvety v bazálnej časti ťažňov? Ridomilom to istotne nebude. Výrobca pripúšťa pri silnejšom infekčnom tlaku aj vyššiu koncentráciu roztoku. Medzi odrodami by... celý příspěvek >
Starostlivosť o pôdu pod révou, 1.6.2013
Zdravím autora príspevku 70.99. S neodstranenými rosnými korienkami, které sa časom zmení na dosť hrubé korene plytko pod trávou súhlasím. Sadenice treba donútiť koreniť hlboko, aby boli stabilné voči dlhodobejším výkyvom počasia. Zatrávnenie 5-... celý příspěvek >
Vinic do severnej oblasti, 1.6.2013
Dobrý deň pán DF! Bol byste taký ochotný a napísal, aké americké odrody na Hanej pestujete?
Lejuna, Lerosa, Lemeda, Lenova, Kompakta, 1.6.2013
Uprostred mokrého a studeného víkendu zdravím takisto p.Rostislavíka a ďakujem za nezaslúžené prejavy sympatií. Veru, vyjadril ste to metaforicky presne. Pauza mala ozdravujúci účinok, iba som smutný z toho, že z verejnej diskúsie odišlo množstvo... celý příspěvek >
Třešeň nebo sladká Višeň - hledám vhodnou odrůdu, 1.6.2013
Tak ako som včera spomínal, s rodivosťou Kordie už mi praskli nervy- v tomto roku nádherne zakvitla, bolo teplo, v korune mám naštepenú Hedelfingenskú a napriek tomu oplodnených ostalo zhuba 10% semeníkov. Doviezol som si dnes z Plantexu kontajnerovú... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika