Příspěvky uživatele - 168.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je možno provádět postřik i v letním období?, 22.5.2013
Zdravím a potřeboval bych poradit. Zjara jsem si přesadil pár odkopků švestek. Bez problémů se rozrostly, ale bohužel jsou poměrně hodně napadeny hálkovitostí. To napadení je poměrně rozsáhlé – výstupky má většina listů. Byl bych nerad aby se mi... celý příspěvek >
Je možnost zkusit švestku přeroubovat?, 15.3.2013
Vidím, že ten můj prvotní dotaz "Je možnost zkusit švestku přeroubovat" se zvrhnul a to díky asi nesmyslnému dotazu o šárce (pro tuto diskusi). Následující diskuse se stala bojem argumentů o této nemoci. Myslím si, že by se měli někteří zamyslet,... celý příspěvek >
Je možnost zkusit švestku přeroubovat?, 6.3.2013
Zdravím. Potřeboval bych poradit. Mám na zahrádce dvě švestky. Wangenheimovu - ta je vynikající a potom nějakou jugoslávskou (odrůdu nevím) - ta za moc nestojí. Obě jsou asi pět roků a nejsou ještě moc rozrostlé. Chtěl bych některé větve té... celý příspěvek >
Jak zkvalitnit půdu pro jarní výsadbu česneku, 21.2.2013
Díky za názory. Je to asi věc zkušeností, ale asi tam trošku písku přidám, aby byla půda lehčí. Jinak asi je nutno česnek před sadbou mořit. Předpokládám že Sulkou, ale nevím přesně ten postup. Je li nutno Sulku zředit a v jakém poměru, jak... celý příspěvek >
Rozmnožení odkopkem nebo z pecky?, 21.1.2013
Zdravím zahrádkáře. Potřeboval bych poradit. V naší oblasti (okolí Moravského Krasu) se nejvíce daří starým odrůdám švestek. Jsou odolné na choroby i na počasí. Samozřejmě konkrétní odrůdu neznám, ale jsou sázeny před mnoha desítky let. Chtěl bych si... celý příspěvek >
Jak správně naroubovat třešeň Kordii, 13.12.2012
Díky na informace. Jen bych se chtěl ještě ujistit, že pro odběr roubů je už teď vhodný čas.
Jak správně naroubovat třešeň Kordii, 12.12.2012
Zdravím všechny odborníky přes ovocnářství. Už jsem psal problém třešně Kordie z hlediska opylovače. Chtěl bych zkusit i tuto KORDII naroubovat, protože se mi zdá že je opravdu málo odolná proti jarním mrazíkům. Sice je poměrně vzrostlá (asi 5 m... celý příspěvek >
Zvolil jsem vhodného opylovače?, 9.11.2012
Takže abych upřesnil problém třešně KORDIA. Vysazenou ji mám v obci Vanovice, je zakoupena přímo ve zdejším zahradnictví, které je součástí zemědělské firmy AGROSPOL Knínice u Boskovic. Na zahrádce poměrně pofukuje a jarní mrazíky jsou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika