Příspěvky uživatele - 126.159

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba na rašící révi vinné a jejich listech, 14.5.2013
Jde o hálčivce a vlnovníka. Aplikovat před nebo těsně po rašení postřik Omite, zkuste ještě i teď a pak za 14 dní znovu. Bez chemie se dá nasadit dravý roztoč Typhlodomus pyri, který hálčivce, svilušky a vlnovníky požírá, ale první rok je bez ochrany... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 23.8.2012 Obsahuje fotku
Opět se hlásím s problémem - podívejte, co mi začaly dělat bobule - jakoby vysychat. Zatím jen zlomek hroznů, ale co to může být? Padlí? Nebo napíchnutí hmyzem a uschnutí? Díky za radu!
Červené listy viniča - čo sa stalo?, 23.8.2012
Nedostatek hořčíku se projevuje u bílých odrůd zbarvením listů do žluta, u modrých odrůd do červena. Postupuje od spodních listů nahoru. Co máte za odrůdu?
Co vaše réva? (2012), 9.8.2012 Obsahuje fotku
Tramín se začíná vybarvovat, Kerner vypadá, že s plodností nebude mít problém... Jde o panenskou úrodu - Praha.
Žloutnutí listů odspoda + půdní rozbor, 17.7.2012
Palo, moc děkuji za reakci. Postříkal jsem listy síranem hořečnatým a zároveň jím zalil keře ke kořenům (rýčem jsem odhrnul cca 15 cm jamku a nalil tam 5 l naředěného roztoku. Po vsáknutí zahrnul zpátky.) Snad to pomůže, aby se žloutenka... celý příspěvek >
Žloutnutí listů odspoda + půdní rozbor, 16.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, druhým rokem mám na zahradě vysazeno 20 keřů Tramínu a Kernera. Zpočátku července začaly listy u Tramínu žloutnout od okrajů, u Kernera se ale toto neprojevuje. Kraus v literatuře popisuje, že Tramín nemá rád moc vápníku v půdě,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika