Příspěvky uživatele - 86.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bruska na nože sekaček, 14.5.2013
Já osobně brousím flexou.
Dobíjení - Starjet, 14.5.2013
Děkuji za radu.Takže ta cívka by měla být s tím modulem někde na motoru? zkusím se po tom dneska podívat.
Dobíjení - Starjet, 13.5.2013
Dobrý ten vlastním starší zahradní traktor Starjet.Potřeboval bych poradit koupili jsme novou baterii dobili jí a dali do traktůrku.Ale když s ním sekám delší dobu vypnu ho tak už nejde znova nastartovat-slabá baterie.Vypadá to že traktůrek nedobíjí... celý příspěvek >
Zahradní traktor Husqvarna nebo Starjet?, 12.5.2013
Jojo lépe bych to nenapsal sám..Husqvarna seká vzhledově lépe... Starjet je takový větší pracant ale není to vzhledově tak jak od HQ
Zahradní traktor Husqvarna nebo Starjet?, 12.5.2013
Zkoušel jsem už i to.Posekat to poseká ale husqvarna to seká lépe osobne kdybych měl sekat jen okrasný trávník pravidelně sekaný tak bych volil HQ.Ale zda bych měl sekat velkou trávu, nepravidelně sekanou, hustou,v nerovném terénu tak bych volil... celý příspěvek >
Zahradní traktor Husqvarna nebo Starjet?, 11.5.2013
Dobrý den, už 5 let pracuji s traktůrkem od HQ i Starjetu a nemůžu si stěžovat.S HQ sekáme fotbalový stadion a s Starjet děláme okolo dokola a něaké fuška a zvládne i porádně přerostlou trávu.Myslím že neprohloubíte ani s jednou značkou.
Karburátor, 29.4.2013
DObrý den potřebuju seštelovat L H šrouby na karburátoru Walbro ale má to něaké jiné šrouby tudíž je na to asi něaký speciální klíč? a ten já nemám.Nemáte na to něaké figl?Díky
Páčka plynu, 23.4.2013
Neberte v potaz k čemu by to bylo dobré.:) ale myslíte že by to šlo?
Páčka plynu, 22.4.2013
DObrý den vlastním sekačku kde je přidávání plynu řešeno pružinkami-motor Briks napadlo mě že by to mělo jít předělat na páčku-želva, zajíc co si o tom myslíte vy?
Motor, 25.2.2013
Dobrý den rozebral jsem ještě jednou karburátor všechno vyčistil tak uvidíme, myslítě že by mohla být chyba i v těsnění mezi válcem připadně mezi nádrží a proto by to nešlo? nebo že by mohl být problém že jsem na namíchání směsi použil 3měsíce starý... celý příspěvek >
Motor, 23.2.2013
Dobrý den, karburátor jsem rozebraný už měl sítko je ok a všechno jsem očistil.Do servisu se mi to moc dávat nechce, oprava by byla dražší než celý křovinořez.Nemáte ještě něaké rady? případně čemu se v karburátoru věnovat?
Motor, 22.2.2013
Dobrý den, ano ten primer tam je.KDyž to palivo s nádrže čerpá i vrací takže by karburátor měl fungovat? v tom případě mi pořád není jasné proč to ani neškytne?
Křovinořez ABG, 21.2.2013
Ono právě že křovinořez rok fungoval.Poté mě rok odstávku a tedka po výmeně pístních kroužků nechce vůbec naskočit.
Motor, 21.2.2013
Zdravím nevím že by se mi podařilo natáhnout pružinku nejsem si toho vědom.Chi se zeptat jak by to mělo fungovat s nádrže vedou dvě hadičky jedna tahá palivá s nádrže a druhá ho tam vrací toto jsem nepochopil můžete mi to něak vyjasnit? Ono motor... celý příspěvek >
Motor, 21.2.2013
Dobrý den vlastním křovinořez který byl něakou dobu odstaven tedka jsem se ho snažil nastartoval ale marně.Svíčka je suchá takže směs nejde do válce.NEvítě co s tím karbec jsem vyčistil jiskru hází a pořád nic..už jsem s toho zoufalý..
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika