Příspěvky uživatele - 111.251

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Špatný kvas, 2.9.2014
Děkuji za odpověď, však jsem si nadával do všeho možného... jen mě napadlo, jestli se nemohlo zkazit to první částečně zkvašené ovoce.
Špatný kvas, 2.9.2014
Zdravím, mám problém, měl jsem bečku 50L, kterou jsem během 1 týdne doplnil po vrch mirabelkama a chtěl přenést, přitom se mi ulomilo ucho od bečky a ta pádem na beton u dna praskla. Jednu prasklinu jsem našel a zalepil, ale nevšiml jsem si... celý příspěvek >
Pálení špendlíků, 12.8.2014
asi jsem nepochopil Váš příspěvek, ale kdyby jim šlo o množstevní zisk, tak by mě se 75l kvasu s úsměvem poslali domů - můj dotaz směroval k tomu, že jsem od nikoho jinýho neochutnal, tak to nemůžu porovnat
Pálení špendlíků, 10.8.2014
Zdravím pánové, pálím špendlíky čtvrtým rokem a v podstatě to dělám podobně - taky cukr rozmíchávám v 10l vody, dávám odhadem 3/4 kg cukru na 50l kvasu a v palírně mi loni řekli, že by víc nedali, vypálil jsem z 75l kvasu 4,2l pálenky 52%(pro mou... celý příspěvek >
Sekačka na plochu 1400 m2, 8.5.2013
Ještě doplňuji - kromě motoru je to český výrobek?
Sekačka na plochu 1400 m2, 8.5.2013
Díky za tip, o této značce se dozvídám poprvé, vypadá zajímavě. Máte s ní někdo zkušenosti?
Sekačka na plochu 1400 m2, 8.5.2013
Děkuji za rady, vůbec mě nenapadlo sledovat, jestli jsou ložiska na všech kolech, ale abych ještě upřesnil, před domem a dvorek jsou rovné a pěkná tráva, ale zahrada je právě to horší, tam to opravdu nemusí být na jedničku, klidně na nejvyšší střih.... celý příspěvek >
Sekačka na plochu 1400 m2, 8.5.2013
Děkuji za radu, ještě bych se chtěl zeptat jaký výkon sekačky s ohledem na plochu
Sekačka na plochu 1400 m2, 7.5.2013
Rád bych pořídil sekačku na plochu 1400 m2, plocha je sice rovina, ale hrbolatá, hodně drnů, krtince, mraveniště. Líbí se mi Al-ko 51 BR, dražší si nemohu dovolit. Je to dobrá volba?
Oleo-mac Sparta 25T - otáčky, 5.7.2012
Taky několik let používám křovinořez bez problémů, až letos asi po cca 20 minutách používání mi po puštění páčky plynu zůstává motor v otáčkách. Když jsem potom zkoušel promáčknout plyn, jestli otáčky nespadnou, tak se motor jakoby začal přehlcovat a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika