Příspěvky uživatele - 156.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jarní postřik, 31.3.2017
Podle mě je jarní postřik to jediné co má opravdu smysl. Oddálí nástup mšic (u nás jsou jich mraky) aspoň o měsíc hlavně na peckovinách a rybízech. Calypso bylo výborné, ale už není, tak letos udělám směs Mospilan+Dithane+jar a pak už stříkat budu... celý příspěvek >
Klobásy opět nakyslé, 17.4.2015
Já udím na studeno slaninu a s kyselým uzením sem se taky potýkal. Byl to vždy problém přílišného množství dřeva v topeništi a pak následným přidušením teploty. Mám malou dřevenou udírnu, něco jako zakladatel vlákna, kouřovod cca 2m zateplený vatou a... celý příspěvek >
Rady ohladne upravy travnika, 11.5.2013
No nic lehkého Vás nečeká. Možností je projezdit nic moc trávník skrz na skrz vertikutátorem a pak dosadit kvalitní semeno-někde to doporučoval Wolf Garten, nebo herbicid, pak skopat a nasadit novou trávu-ale je to pořádná makačka a nebo plečku do... celý příspěvek >
Je to pilatka?, 5.5.2013 Obsahuje fotku
Zdravím přátelé. Dnes jsem na ryngli našel nepříjemně poškozené květy. Odpovídalo by to na květopase, ale nevím, jestli napadá i slivoně, pak tedy jedině pilatka. Co si myslíte, že by to mohlo být?
Srnky a černý rybíz, 22.3.2013
No nevím, ale srnky nebo zajíci mě spásli novou jostu, černý i červený rybíz.
Umělý ratan pro zahradní nábytek, 31.8.2008
Ano 3 roky mi přesně ten nábytek vydržel, potom ratam popraskal a propadli se všechny židle. Nemám dobrou zkušenost, měli jsme to na slunci, dešti. V zimě uklizeno. Janina
místo dlažby venku cihly? nebo jiný materiál, 2.8.2008
Zajímá mě názor ostatních přemýšlím o podlaze venku pod sezením, nemám tam stříšku jen deštník a tráva se nám už vyšlapává. Poradí mi někdo něco levného? Cihly mám, malé dlažky taky, ale jen 1cm vysoké. Přemýšlím o dlažbě je, ale pěkně drahá levnější... celý příspěvek >
dřevitá pivoňka - množenie, 16.6.2008
Mám dřevitou pivoňku od loňska. Po zasazení poupata upadla a trochu oschlo dřevo. Letos narašila pár lístků, ale odspodu nevím, jestli ne pod roubem. Mám jí docela zapuštěnou v zemi. Je to špatně? Mám ji přesadit a vyzvednout výš? Janina
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika