Příspěvky uživatele - 170.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aspidistra?, 2.7.2013
Děkuji, pane Josefe. Opět jste nezklamal. Jen ještě doplním latinské rodové jméno: Curculigo. (V životě jsem o tom neslyšel...)
Jahodník - choroba nebo mráz?, 16.6.2013
Roztočík jahodníkový?
Určení druhu rostliny, 10.6.2013
Podle mě jasná Begonia semperflorens (zkuste zadat do googlu). Hezký den. Jarda
Prosím o název pokojové květiny, 6.6.2013
To je pandán.
Keř do stínu, 21.5.2013
Dobrý den, dokáže mi někdo poradit, jaký kvetoucí listnatý keř bude růst ze dvou stran krytý domem a otevřenou stranou bude směřovat na západo-západosever? :) Někde jsem četl, že snad kalina, ale bude v tmavém místě kvést?
Vyrostla "kytka" veliká převeliká, 20.5.2013
Líčidlo jedlé. Invazivní rostlina, roznáší ji ptáci. Ale je docela pěkná a (zatím) exotická.
Jak na Fittonii?, 12.5.2013
Ahoj, tak já bych jí odštípnul všechny stonky těsně na druhým nebo třetím párem listů. Měla by se v těch místech rozdvojit, takže pak bude jakoby hustší. S množením nemám zkušenosti, ale zkusil bych klidně z toho řízku spodní listy odřezat a dát do... celý příspěvek >
Vrba japonská, 4.5.2013
Dobrý den, my jsme japonskou vrbičku zakoupili loni na začátku května a ihned zasadili. Bohužel pak přišly mrazíky kolem 20. května a stromek omrznul, pak vypadal jakoby uschnul. Už to nerozdýchal. Letos tchán s tchýní koupili opět novou vrbičku,... celý příspěvek >
Jak poznám květní stvol?, 23.4.2013
Samotný stvol roste poměrně rychle... Pak ale trvá, než se poupata nalijí a vykvetou. Ptala jste se, jak poznáte květní stvol; ten poznáte už v zárodku, tedy dlouho před rozkvetením.
Jak poznám květní stvol?, 23.4.2013
Tak to chce trochu praxe. A nepřestávat chodit kolem a hledat. :) Vypadá to jinak než vzdušný kořen. A věřte, že jakmile se květní stvol vytvoří, tak pak bude valit strašně rychle a to ho už poznáte. :)
Tradescantia?, 18.4.2013
To je ona! Paní Lído, děkuji moc.
Jaká je nejmenší odrůda šeříku?, 17.4.2013
Dobrý den, loni jsem viděl zakrslý šeřík u p. Jaroslava Baláže na Dolní Rožínce. Říkal mi, že to je skalkový šeřík, ale odrůdu nevím. Když zadáte do googlu "skalkový šeřík", tak vyjede Syringa meyeri "Palibin", mohlo by to být to, co jsem viděl.... celý příspěvek >
Lišejník na angreštu, 17.4.2013
Nejsem odborník na angrešty, ale nedávno jsem u těch svých prováděl omlazovací řez: právě ty větve, které byly nejvíc porostlé lišejníkem, jsem u země ucvaknul. Přišlo mi to jako logický tah, usoudil jsem, že to budou nejstarší větve. Odstranil jsem... celý příspěvek >
Tradescantia?, 17.4.2013 Obsahuje fotku
Prosím pěkně, je tohle voděnka (Tradescantia)? A pokud ano, jaký poddruh?
Africká fialka, 16.4.2013
Já jsem to četl v publikaci Africké fialky a jejich příbuzní od Stanzela a Jamrišky (naši přední pěstitelé fialek). Píšou tam, že se nemusíme bát rosit nebo nějak tak. Ale odstátou vodou a nechal bych je prvně oschnout, než je dáte na parapet. Jinak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika