Příspěvky uživatele - 3.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odstranění plevelů pomocí netkané textilie?, 26.7.2013
Zřejmě ne každá folie je vhodná. V zahradnictví jsem zakoupil černou textilii, která bohužel vodu nepropouští. Když na ni naprší nebo na ni naleju vodu, ta zmizí až vypařením. Ach jo, sudnat, vyhodit, koupit jinou a znovu.
Nové jehličnany reznou, 1.7.2013
Na všechny rostliny svítí celý den slunce, jsou to totiž první rostliny na nové zahradě. Javor zkusím nějakou dobu nezalévat, přistínit ho nějakou sítí nataženou na zapíchaných tyčkách a opatrně ho přihnojit rašelinou. K cypřišku i borovici dám... celý příspěvek >
Odstranění plevelů pomocí netkané textilie?, 29.4.2013
Když na pvc folii bude navršen nějaký materiál (kůra, kamínky), tak se k rostlinkám nedostane sluníčko aby je mohlo spálit. Udělám to tedy tak - mezi plevel zasadím stromky, keře a ostatní rostlinky, pak položím černou netkanou text. a zasypu ji... celý příspěvek >
Zalévat vysetou trávu?, 16.8.2012
Už se těším jak na tom "letišti" zasekávám semínka hráběmi, asi mi večer upadnou ruce . Na tento víkend je předpovězeno vedro, to budeme upravovat pozemek do roviny a vyhrabávat plevel zničený Roundupem. Po polevení horka bych trávu v příštím týdnu... celý příspěvek >
Zalévat vysetou trávu?, 15.8.2012
Dobrý den, na holé zadradě cca 850 m2 velké, budeme sít trávu. Byl jsem pro variantu postupného setí po částech, a to z důvodu složitějšího zalévání (kropení) takto velkého pozemku. Nicméně, před několika dny mě znejistil kolega v práci, který podle... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika