Příspěvky uživatele - 248.205

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochrana proti mrazu zadymenim, 31.5.2016
Co zkusit takové ty plynové zářiče co se používají na podzim na posezení venku? To by mohlo pomoci ne? 
Jak zamaskovat poklop od čističky nebo jímky?, 27.4.2013
To mě nepadlo také. Pomýšlela jsem něco co by nebylo v nádobě. 
Jak zamaskovat poklop od čističky nebo jímky?, 27.4.2013
Dobrý den. Nemáte někdo nějaký dobrý typ, jak zamaskovat poklop od čističky, jímky,..., ovšem tak, aby se samozřejmě dal otevírat, když bude potřeba? Myslím si, že je to celkem nehezká věc zasazená v trávníku, a na obvzvlášť malém pozemku, jako... celý příspěvek >
Meruňka Maďarská - jaké máte zkušenosti, 27.4.2013
Dobrý den.  Chtěla jsem do zahrady meruňku. Měla jsem vybranou odrůdu, ale pán v zahradnictví mi vnutil Maďarskou, že je spolehlivá, úrodná, chuťově dobrá. Teď jsem se ale na internetu dočetla o jejich vlastnostech a nenadchlo mě to. Já... celý příspěvek >
Sakura menšího vzrůstu. Existuje taková?, 27.4.2013
Velmi děkuji. Myslím, že v této databázi takový strom určitě najde, ovšem bude u nás dobře k sehnání? Tím si nejsem právě jista. Myslela jsem, nějaký druh, který se dá dobře sehnat. Děkuji
Sakura menšího vzrůstu. Existuje taková?, 26.4.2013
No, ale že je to v metru roubované, tak to snad neznamená, že to víc neporoste. To snad o budoucí výšce neřekne, nic ne? Nebo nevím...
Magnolia May-to-Frost, 26.4.2013
Dobrý den.  Jaké máte zkušenosti s Magnolii May-to-Frost? Doma jsme se opakovaně pokoušeli pěstovat Magmolii x soulaneganu a nedařilo se. Prahá západ v údolí, docela příznivé podmínky pro pěstovaní všeličehos jiného okrasného. Osvědčila... celý příspěvek >
Sakura menšího vzrůstu. Existuje taková?, 26.4.2013
Dobrý den.  Moc bych chtěla do zahrady Sakuru. Ovšem moje zahrada je docela malá. Myslím, že ty klasické druhy co se pěstují, které dosahují výšky 6-9 metrů, jsou pro meji zahradu moc veliké. Nevíte někdo o nějakém druhu, odrůdě, která by... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika