Příspěvky uživatele - 161.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Budou borůvky?, 29.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím zkušenější pestitele, kouknete na foto. Co myslíte, letos borůvky asi nebudou co?Kericky jsme zakoupili na jaře, krásně rozkvetly, tak jsme mysleli, že bude nějaká úroda, ale bude asi prd.
Hnojení borůvek, 20.4.2015
Tak jsem pořídila borůvky, zasadila a chci se zeptat na hnojení. Koupila jsem zeminu na borůvky a v te zatím je hnojivo na cca 6 týdnů.A koupila jsem ještě granulovane, které se rozpouští postupne, ale to tam dam az později. A chtěla jsem se zeptat,... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 18.2.2015
Dobrý den, už dlouho vymejšlim co použít na štěrbiňák a skončil jsem taky u přepravek... Mohu se zeptat čím je máte slepené resp spojené? Mám toho lepšího mamuta(tmavší tuba) a přemýšlím nad tím jestli to bude držet... Mám s ním poslepováno a... celý příspěvek >
Problém s PH, leze furt nahoru, 7.5.2014
Dobrý den, pane Hrkale omlouvám se že jsem už nereagoval, neznámená to že si nevážím Vašich rad. Měl jsem dost starostí před operací, tak jsem jen preventivně hlídal aby Ph nelezlo nahoru a víc jsem neřešil. Ph se drželo pořádna rovných 8. Od... celý příspěvek >
Petunie grandiflora, 29.4.2013
Místo surfínek jsem omylem koupila petunie grandiflora, prosím nemáte s nimi někdo zkušenosti?Nebo foto? vůbec nemám představu jak můžou vypadat.Co jsem tak vyčetla, tak nejsopu prý převislé.
Slunění balkonovek, 22.4.2013
Tak už mam zaseté všechny muškáty, surfínky i petůnky.Přes den je vynáším na noc uklízím.myslíte že je můžu přímo na sluníčko?Nespálí se mi?
Surfínie, žluté sazenky, 18.4.2013
Koupila jsem si v obchodě balení surfínek.Bohužel až po přinesení domů jsem si všimla že jsou dost zažloutlé. To mi nevydrží ani do léta co? Je možnost jak je zachránit nebo je mám rovnou vyhodit a koupit nové?
Řasa v jezírku teď na jaře, 17.5.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, koupací jezírko 65m3 bez ryb, pouze rostiny funguje 2. rokem. Voda je relativně čirá, ale letos mě trápí výskyt řasy viz obrázek, je na kytkách, kamenech, kačírku, stěnách a částečně se vznáší ve vodě. Odsáváním to nestíhám.... celý příspěvek >
Žabky v jezírku, 6.5.2012
v jezírku mám pulců mraky, rybu žádnou, stejně tak i loni, ale do finálního vývojového stádia se jich dostalo velmi málo, potápníci a hlavně larvy vážek se o to postarali
Dýně, 8.8.2011
Prosím jak poznám, že dýně Goliáš je dozrálý a můžu ji zpracovat?Děkuji
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 2.8.2011
tak jsem zakoupil Pondovac 4, zatím jsem vysával pouze hladké plochy dna a funguje to perfektně, dobře usazený kal to saje beze zbytku i z hloubky 2,4m, velká spokojenost
Okysličení, 15.7.2011
díky za reakce, jezírko je koupací s rostlinami bez ryb mám čerpadlo messner s výkon 16m3, ale díky ztrátám ve tvarovkách, trubkách a převýšením cestou do filktračního jezírka vychází reálně 7m3 - podloženo měřením zkusím radu pana Hrkala na test
Okysličení, 14.7.2011
je třeba zajistit umělé okysličení jezírka nějakým vzduchováním? jezero: 100m2,  70m3 vody cirkuluje a do jezera se vrací přes peřejky a přepadem (asi 40cm převýšení na 2m délky) s reálným průtokem cca 7m3 za hodinu co byste doporučili?... celý příspěvek >
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 29.6.2011
děkuji za reakci na povrchu mám frakci 16/32, to by mohlo fungovat, tak ještě vybrat ten správný vysavač zatím se jeví optimální Pondovac 4 s dobrými referencemi, mám jezírko 100m2, hloubka max 2,4m 1/3 hladká plocha, 2/3 kačírek doporučíte něco... celý příspěvek >
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 29.6.2011
vysávání folie je jasné, co s regenerační zónou, kde je kačírek, kde se kal usazuje mezi kamínky vysáváte? jak? díky
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika