Příspěvky uživatele - 217.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Spring Crest, 25.4.2013
Možná je problém v tom co popisují na stránkách Zahrada web: Royal Glory - Typickou vlastností plodů, i ostatních novějších odrůd, je převažující sladká chuť a snížený obsah kyselin, což se projevuje jednostranně vyvinutou chutí plodů ve... celý příspěvek >
Spring Crest, 22.4.2013
No já ten Springcrest mám také. Tedy pokud je to Springcrest. Protože když jsem na podzim 2011 nemohl sehnat Springbelle objednal jsem z nouze na jaře 2012 (hned první den co v tom e-shopu začali přijímat objednávky) Springcrest. Ale ten dlouho... celý příspěvek >
Caldesi 2000, 19.4.2013
Snow Queen jsem kupoval v internetovém zahradnictví Ing Josef Pazourek. Podle visačky na stromku se jednalo o dovoz z Maďarska (Farkas Zoltán, Szentkirály). Pro Neve jsem byl osobně v zahradnictví Jiří Hruška - ovocné a okrasné školky Velim. Jednalo... celý příspěvek >
Caldesi 2000, 19.4.2013
Nejsem sice David, ale já jsem v loňském roce kupoval Benedicte přes internet v zahradnictví Roman Koudelka. Jednalo se o kontejnerovaný stromek dovezený z Německa. Prodejce uvedený na visačce Gartenmarkt-Baumschule Pohl Zifling-Bierl... celý příspěvek >
Caldesi 2000, 17.4.2013
Osobní zkušenost nemám. Sám jsem však před časem zvažoval tuto odrůdu, ale nakonec mě odradila velikostí plodu a i tím, že je neodlučitelná. Zvolil jsem raději odrůdy Snow Queen a Neve. Ještě podotýkám, že se nejedná o žlutomasou, ale bělomasou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika