Příspěvky uživatele - 208.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Teleskopicka tyc na zber ovocia - aspon 5 m dlha, 4.4.2013
Skúste sa popýtať nejakých revíznych požiarnych technikov v okolí. Oni používajú hliníkové tyče na skúšanie požiarnych hlásičov.
"Štrůdlové jablko" - jaké odrůda?, 4.4.2013
Podobne som s otcom (ktorý im tak hovorieval keď bol dieťa) objavil v jednom starom zanedbanom sade posledný strom "štrúdloviek" aké opisujete. Dozrievajú koncom augusta, veľké, sploštené, pásikavé. Na 90% je to Kralovnino (str. 65). Už mám aj... celý příspěvek >
Krasokvět?, 4.4.2013
Vyzerá to na krasokvet. Podobné plody má aj môj strom, lokalita je 320 mnm v ťažšej ílovitej pôde.
Kam naroubovat, 3.4.2013
Máte informácie o vzraste odrôd Boscova, Viennska a Magdalénka v porovnaní s vzrastnejšou Clappovou a menej vzrastnou Wiliamskou? Chystám sa vrúblovať viac odrôd na jeden strom.
Roubování na semenáč, 3.4.2013
Viete mi poradiť, aký rast majú: Jonathan, Parména zlatá zimná a Královnino, viz. pomologie? Na tie sa práve chystám preštepiť. A čo sa týka podnože z jablone lesnej, aké máte skúsenosti s jej rastom? Keď štepím do náhodného semenáča, tak tam... celý příspěvek >
Co se stalo s mou hrušní?, 1.4.2013
Vyzerá to na škodcu: Bodruška hrušková
Roubování na semenáč, 1.4.2013
Podobnú situáciu mám aj ja. Ja tú druhú odrodu naštepím zase na semenáč (pôvodný vrúbeľ odstránim). U Vás môže záležať napr. na výške kmeňa a zapestovanie korunky pri naštepení na GD (strom už má nejakú výšku).
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika