Příspěvky uživatele - 92.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Spálené rajčata, 18.4.2013
Dobrý den, dva dny jsem byla mimo domov a maminka mi dala ven rajčata.Jsou spálené od sluníčka, lístky,někde i stonky zbělely-skoro sto rajčat dvaceti odrůd.Už mě přešla zlost, jen nevím co s tím.Papriky to kupodivu daly.
Výsev letniček, 2.4.2013
Zdravím.Na oknech i jinde už mám hledíky, drchničku,nocenku, zuzanu,plnok.mák, lobelku,otočník, hlaváč,pryšec, šruchu,len a další budou následovat.K tomu jsou všude rajčata, okurky,lilky, melouny,libeček, celer,porek... pomalu to není kde dávat
Karambola, 11.3.2013
Koupila jsem si karambolu, uvnitř byly tři semínka.Chtěla bych je zkusit zasadit, máte někdo zkušenost?Děkuji 
Chov krocanov, 21.2.2013
Krocany jsme chovali zatím dva roky-letos do toho půjdeme zase.Měli jsme je ve výběhu se slepicemi.Nikdy žádný neuhynul, vždy jsme měli 17ks-většinou půl, napůl.Krocan-krůta.Dávali jsme jim trávu, pšenici,namočené pečivo.Ani šrot, ani kopřivy ani... celý příspěvek >
Duhová růže, 21.2.2013
Našla jsem na aukru semena těchto růží, dle mého je to nesmysl.Co vy na to?
Začátečník, 21.2.2013
Prosím o informace.Chci začít s chovem králíků, zajímali by mne veškeré informace.Sám si chci postavit králikárnu, můžu použít usb-desky?Je hloupost použít na dvířka polykarbonát a na větrání sítě na hmyz?Ani nevím jaké plemeno je pro začátečníky... celý příspěvek >
Aby hrušen nekvetla, 13.2.2013
Prosím o radu-švagrová bude mít pod hrušní letní zahrádku-hospůdku.Je to vysoká, košatá,nádherná hruška-odrůdu nevím-říká se ji škaredka.Má menší plody, které se při dopadu téměř rozprsknou a použití je skoro výhradně do bečky.Rodí opravdu... celý příspěvek >
Kompost z kompostáren u skládek, 6.2.2013
Dobrý den co říkáte na kompost z kompostáren při velkých městských skládkách?Potřebujeme větší množství zeminy do skleníku.Prý kompost několikrát ročně testují a vše je v normě.Ale přeci většinou jde o zkompostovanou trávu ze sídlišt, kolem... celý příspěvek >
Nevím jak na ovocné stromky, 25.1.2013
Tak jsem četla a hledala, zapisovala... Ale přesto bych prosila o radu.Nějaký "seznam"Jak a kdy co stříkat.Myslím třeba švestky v květu pilatka, třešně před odkvětem monilioza... atd.Jak už jsem psala některé stromky už budou mít 7 let a stále... celý příspěvek >
Jak a na co ukotvit skleník?, 14.1.2013
Tak nakonec budeme mít skleník od Korbela oblouk dlouhý 13m a široký 3m.Co si myslíte o ztraceném bednění?Pořád nevíme jak základyMám obavy, aby se nám tam nenastěhoval hryzec, nebo jiná potvora-dost nám tady řádí.Ale bytelné základy budou dost... celý příspěvek >
Jak a na co ukotvit skleník?, 10.1.2013
Rozhodli jsme se pro skleník od Korbela, bude mít 12m,3m šířku a 2.10výšku.Jen nevíme jak a na co skleník přidělat.Firma nabízí ukotvení rovnou v zemi bez základů.Moc se mi to nezdáJá bych nejraději betonové základy a skleník něčím vyvýšit, aby výška... celý příspěvek >
Nevím jak na ovocné stromky, 7.1.2013
Jsem milovník zahrady.Docela se mi daří s kytkama a okrasnou zelení, ale vůbec si nevím rady s ovocnými stromy.Mám na zahradě asi 45ovocných stromků-takovou tu všeho směsku-jabloně, hrušně,švestky, ryngle,třešně, višně,broskev, merunku,moruši,... celý příspěvek >
Poškozený kmen, 14.7.2012
Dobrý den, prosim o radu na kůře třešně a višně se objevil jakoby zelený nárust. Oba stromy neměly skoro žadné ovoce. Prosím o radu co s tím. Děkují Grohmann
Co je to za škůdce na švestce?, 11.5.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, lepové pásy mám na stromech i kulech už od začátku kvetení švestek, přesto mravenci to dokážou záhadně přejít přes ně, Problem s mšicemi jsem nakonec vyřešil Mospilanem. Ale k mému zděšení jsem dneska na jednom stromě objevil ještě... celý příspěvek >
Co je to za škůdce na švestce?, 8.5.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, jsem začínající zahradkář a na loni vysázených švestkách se mi objevilo pár nezvaných návštěvníku.  Obr vlevo. Několik těchto brouku mi lozí po obou švestkách. Je nějak škodlivý?  Obr uprostřed. Jelikož mi i po stromech... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika