Příspěvky uživatele - 25.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 455e Rancher nebo Dolmar 4605, 31.3.2013
Jo není zač.
Husqvarna 455e Rancher nebo Dolmar 4605, 31.3.2013 Obsahuje fotku
Tak tady je obrázek. Nastavuje se to tím šroubem. Doprava se ubírá, doleva se přidává,
Husqvarna 550 xp, 26.3.2013
Jasný, tak dík za tip.
Husqvarna 550 xp, 25.3.2013
To jsem rád, že taky nějaká pozitivní recenze.
Husqvarna 550 xp, 24.3.2013
Jasný, ta komprese určitě bude mít na ty studené starty vliv. Jinak já jsem se s jakýmkoli problémem u husqvaren taky nesetkal. No tak doufejme, že to ještě konstruktéři poladí a bude to lepší. A třeba to bude problém jen dané pily, ne celé série,... celý příspěvek >
Husqvarna 550 xp, 24.3.2013
Díky moc za info, jo 346 XP je parádní pila, fakt povedená. No u té 550 XP bude asi trochu problém v karburátoru, jak je to řízené elektronikou, kouká z toho malér. Slyšel jsem, že se ty studené starty dají pořešit stažením nového softwaru do... celý příspěvek >
Husqvarna 550 xp, 24.3.2013
To fakt nikdo s touhle pilou nemá zkušenost?
Dolmar ps-420 karburator nastavenie, 22.3.2013
Zdravím. Ohledně toho nastavení karburátoru už je tady napsáno dost, ale ještě bych vám poradil, co se týče poměru olej : benzín. Drtivá většina zkušených chlapů, co dělá s pilou dává toho oleje trochu víc. Je to vždycky lepší tam toho... celý příspěvek >
Jonsered cs 2145s - dusí se, 17.3.2013
Taky si myslím, že to bude v nastavení karburátoru. Nejspíš bude opravdu bohatá směs, stačí trochu utáhnout L trysku (doprava)
Jonsered cs 2145s - dusí se, 16.3.2013
To je zvláštní. No každopádně zkuste vyzkoušet, co jsem napsal a uvidíte, možná ještě někdo přijde s dalším návrhem.
Jonsered cs 2145s - dusí se, 16.3.2013
No tak chce to zjistit jestli není zanešená palivová hadička a vzduchový filtr. Dále to může být špatnou svíčkou nebo celým zapalováním, dále se může stát jako mě, že je špatně nastavený karburátor. Bohužel to byla až polední varianta, kterou... celý příspěvek >
Husqvarna 550 xp, 16.3.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jakou máte zkušenost s pilou Husqvarna 550 xp. V budoucnu si chci pořídit novou pilu a zaujala mě právě tahle. Chtěl bych jí jako náhradu za Husqvarnu 351. S tou jsem už toho pokácel opravdu dost, je to výborná pila,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika