Příspěvky uživatele - 93.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bylinky, rostlinky proti komárům?, 13.5.2013
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte o nějakých bylinkách či rostlinkách, které nemají rádi komáři a jiný létající hmyz do altánu, kde denně sedíme, grilujeme atd.Slyšela jsem že nějaké existují, prý lze i některé nasušit a použít k... celý příspěvek >
Prosím o určení kytiček, 7.5.2013
ano trojka vpravo je opravdu cuphea hysopfolia  děkuji mockrát! 
Prosím o určení kytiček, 7.5.2013
ještě se zeptám, byla jsem už nedočkavá a vysadila už uvedené rostlinky do záhonu, včetně begonek.myslíte že jsem udělala dobře?, ted jsem si uvědomila že zmrzlíci přijdou až za týden
Prosím o určení kytiček, 7.5.2013
ano č.3vlevo je opravdu phalaris arundinacea, je to taková stříbrná trávička, hodně se mi rozrůstá a už nevím co s ní mám ji ve skalce, ted jsem ji rozsadila i jinde na záhon, tak uvidím jak se jí bude dařit.na obr.č, 3v pravo není kolkwitzie,... celý příspěvek >
Prosím o určení kytiček, 7.5.2013
no tak to jsem z toho celá tumpachová .ano udělám to.i tak mockrát děkuji za tipy E.
Prosím o určení kytiček, 7.5.2013
 č.5 by měla být levandule.(bylo mi řečeno)
Prosím o určení kytiček, 7.5.2013
moc děkuji.bylo mi ale řečeno že jsou to všechno letničky.tak ted nevím, nechat verbenu a phalaris na záhoně na stálo?  jsem úplný začátečník.
Prosím o určení kytiček, 7.5.2013 Obsahuje fotku
prosím o určení názvů kytiček.koupila jsem je v polsku ale názvy neznám.mají tam souhrný název -byliny.jen vím že jsou to letničky.jsou mezi nimi i dříve zakoupené keříky ale také neznám názvy.moc děkuji za rady Evka
Kdy a jak rozsadit levanduli?, 6.4.2013
moc děkuji za rady zkusím rozdělit trs a rozsadit jinam.Evka
Co mohu nebo nemohu sázet po česneku?, 4.4.2013
Děkji za všechny rady Evka 
Co mohu nebo nemohu sázet po česneku?, 3.4.2013
Dobrý den.loni na podzim jsme poprvé zasadili česnek.letos už je venku cca-10-15cm.po přečtení příspěvků zde jsem se dozvěděla že se česnek nemá sázet další rok na stejné místo.vyčlenili jsme si pěkný kousek záhonku s tím že zde budem pěstovat jen... celý příspěvek >
Proč mají tulipány červenozelené listy?, 25.3.2013
to jsou přesně ony!  tak to jsem hned klidnější.takže mám ty obyčejné  děkuji E.
Proč mají tulipány červenozelené listy?, 25.3.2013
Děkuji moc za rady, už jsem byla celá vyděšená  Evka
Proč mají tulipány červenozelené listy?, 25.3.2013
Dodrý den.loni na podzim jsem zasadila poprvé pár cibulek tulipánů(koupené v hobymarketu),nyní už jsou krásně vylezlé asi tak 10cm, statné,zdravé.ale mají tmavě červenozelenou barvu listů.poradte mi prosím, má to tak být? nejsem si vůbec jistá.jsem... celý příspěvek >
Vajgélie pěstování, 13.3.2013
Dobrý den.předloni jsem zasadila vajgélii do záhonku.ihned se chytla a začala obrůstat několika výhonky.loni vyrazily další a je už z ní krásný keřík s dřevnatými výhonky.slyšela jsem že květy by měla nasadit až třetí rok, tedy letos.  chci... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika