Příspěvky uživatele - 109.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dekarbonizacia, 23.2.2013
Podobných tém som tu síce našiel viacej, ale nikde som nenasiel jendu vec: Potrebujem odkrabónovať motor na vyžínači Al-ko FRS 250, len sa práve nehrniem do rozoberania motora. Dá sa vyćistiť aj bez jeho rozoberania?
Tunelový foliák, 15.2.2013
Ja som konstrukciu na foliak zdedil aj s patkami zabetonovanymi v zemi, len netusim aky typ folie by som mal pouzit, nevedeli by ste mi poradit?
Drevena konstrukcia sklenika, 10.2.2013
Viem ze podobna tema tu uz bola, ale dal by sa vybudovat sklenik s drevenou konstrukciou? Nemam prilis rad zelezne konstrukcie na zahrade. Napadla ma moznost urobit nosny ram z vonkajsej strany priehaldnej vyplne. Co myslite dalo by sa to aj takto?... celý příspěvek >
Olej, 4.2.2013
Dakujem, velmi ste mi pomohli. Fakticky by som tiez najradsje nechal stavajuci stav, ale chcel som to ujednotit kvoli meisaniu zmesi, aby mi zbytocne nezostavala stara nepsotrebovana. PS: Som rad ze aspon niekde je Slovnaft lacny, pretoze tu u... celý příspěvek >
Olej, 4.2.2013
Ak by som ale chcel pouzivat jednotny olej, ako zabranim otmu uvolnovaniu karbonu? Znamena to rozobrat motor a mechanicky vycistit? Viem ze u to asi hlupe otazky, ale nemam skusenosti s takymito zahradnymi motormi, akurat tak motor s Š1203 dokazem... celý příspěvek >
AL-KO kosacka plastovy kos, 4.2.2013
Mame kosacku alko uz par rokov a kos stale drzi, nebal by som sa ho :)
Olej, 4.2.2013
Do pily lejem olej do pily, ale chcem vediet ci tento mozem pouzit aj inde...
Olej, 4.2.2013
takze by bolo lepsie ostat v tomto pripade pri M2T ked ho papalo niekolko rokov? rozoberat motor sa mi prave moc nechce, alebo elspie poveda moc si do toho netrufam :D 
Olej, 3.2.2013
ja prave do vyzinaca Al-ko uz 7 rokov lejem M2T :) takze cerveny Dolmar olej moze v pohode, kedze maju rovnaky pomer zmesi?
Olej, 3.2.2013
Mozno hlupa otazka, ale moze sa 2T olej do motorovej pily pouzivat aj v inom zahradnom nacini, ako je napriklad vyzinac?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika