Příspěvky uživatele - 219.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Druh broskvoně, 25.2.2014
Dobrý den, chtěla bys letos vysadit broskvoň, poraďte prosím nějaký druh, který není náchylný na mráz a má dobré a sladké plody. Máme zatím jen Redhaven, tak kdyby plodila trochu v jinou dobu. Moc děkuji za rady Vlaďka
Kde seženu medvědí česnek?, 17.2.2014
Dobrý den, nevítě někdo o medvědím česneku v okolí Českých Budějovic??? Moc děkuji Vlaďka
Typ dobrý druh švestky?, 21.2.2013
Oblast Jižní Čechy - Českobudějovicko, asi 350 n.m. půda spíše jílovitá, místo je po 2 předchozích svěstkách byli to velké stromy, ale už dost starý a neplodili, i když kdysi mívali spoustu švestek, nakonec je loni zlámal vítr...
Typ dobrý druh švestky?, 21.2.2013
Dobrý den, chtěla bych koupit nějakou švestku... poradí mi někdo dobrý druh švestky a jak dlouho trvá než stromek začne plodit? Děkuji mockrát
Lístka Webova, 19.2.2013
Dobrý den, koupila jsem si ted na jaře Lístku druh Webova. A teď jsem se od známé dověděla, že snad tyto velkoplodé lístkové ořechy plodí až kolem 6 roku... je to pravda? Pokud ano je nějaký druh, který by plodil dříve??Děkuji
Zkušenosti s fíkovníkem, 6.2.2013
Dobrý den, máte prosím někdo zkušenosti s Fíkovníky ze zahradnictví Kruh? Za jak dlouho se mohu těšit na plody, pokud tedy vůbec nějaké budou? Rostlina je velká asi 20 cm.
Hořcový stromek,Vavřín a Jahodový stomek, 4.2.2013
Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost s pěstováním Vavřínu, Hořcového stromku a Jahodového stromku? Objednala jsem si tyto sazenice v Kruhu a přišli mi samozřejmě takové nijaké nerozvětvené rostliny velké asi 20cm... zkrátka vždy jen jeden proutek a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika