Příspěvky uživatele - 71.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plašiče - funguje to nebo to jsou vyhozené peníze?, 17.12.2013
Já vám to věřím :-)  že zrovna vám to funguje.. Ale způsob, jakým spolehlivě ověřit, že "nemáte problém s dravci a škůdci" je důsledkem zrovna těch psů (např  - máte sousedy, kteří bez psů mají se škůdci velké problémy? ne? jak... celý příspěvek >
Plašiče - funguje to nebo to jsou vyhozené peníze?, 14.12.2013
Co jsem od té doby načetl, tak žádný plašič není na 100%, nejlepší jsou asi ty pulzní, na typy, které vydávají nepřetržitý tón si dravci rychle zvykají. Problém jsou všeobecně domestikovaná zvířata, kočky, psi.. těm ně nějaký tón šumák, což mohu... celý příspěvek >
Plašiče - funguje to nebo to jsou vyhozené peníze?, 14.12.2013
Potkani jsou známí svou vychytralostí, nejen, že si zvyknou na cokoli, ale to, jak posílají zvědy ochutnávat a čekají, co to s nimi udělá, vyhýbají se pastem, jedům a další triky, to je fakt výzva. Mám objednané plašiče od Limburského (výrobce... celý příspěvek >
Plašiče - funguje to nebo to jsou vyhozené peníze?, 11.12.2013
To by mne také zajímalo. Na trhu je údajně spousta padělků, které nefungují, našel jsem i imitace zavedené značky parazitující na jméně (Weitech - waitech). Prodávají se i jakési testery, což ale funkci plašiče neotestuje, jen to, zda-li... celý příspěvek >
Měkká skořápka na vejci, 20.4.2013
Přidávám vápenec zednickou fankou, ječmen, zbytky zeleniny, zelené.. a stejně máme 1-2 měkká vajíčka za týden. Zde píšou, že to může být důsledek tří různých chorob.
Pomáhá lunární kalendář?, 10.2.2013
Vliv měsíce na faunu i floru v dílčích případech byl prokázán, teoreticky by mohl být i kalendářní, ale odhaduji, že je-li takový vliv, bude řádově menší, než aktuální počasí – tedy zasadím-li za nevhodného počasí ale vhodného kalendáře, můžu počítat... celý příspěvek >
Pomáhá lunární kalendář?, 10.2.2013
Nějak se v tom špatně orientuji, to výše měla být reakce na: Jiří Falta (2) - xxx.xxx.220.94 (?) 5.2.2013 22:31 Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu) "To, že stejná semena klíčí různě, je strategie rostlin,"
Pomáhá lunární kalendář?, 10.2.2013
Že stejná semena klíčí různě je dáno rozdílností podmínek, které se třeba ve složení i jinak pravidelně homogenizované zeminy liší centimetr od centimetru všemi směry, rozdílná je samo sebou klíčivost, ale i vzcházivost a další záležitosti (fáze... celý příspěvek >
Pomáhá lunární kalendář?, 10.2.2013
Tohle podtrhuji – s kvalitní metodikou a podmínkami by to i tak bylo velice složité hodnotit, účelové jednorázové pokusy v jedné dvou sezonách nemají velkou vypovídací hodnotu - složité potvrdit, složité vyvrátit, ale dokud na drobném zahradničení... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika