Příspěvky uživatele - 81.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinorez - nahradne diely, 14.2.2013
to vyzera ako na Dolmar MS-330 U
Krovinorez - nahradne diely, 13.2.2013
našiel som to ako cfb8d-gx35 s motorom honda 4takt.
Krovinorez - nahradne diely, 13.2.2013 Obsahuje fotku
14 zubov horne ozub, a 19 dolne, vyzera to tak isto.diky
Krovinorez - nahradne diely, 13.2.2013
 tak ich bude o jeden viac, ten stroj stal 395eur v Mountfielde, ma 2,3kw a je to len na prerezavku, a to buga..nie je nesmrtelne, lebo ložiska, semeringy, spojkove bubny aj hriadele som uz na nich menil, ja mam na mysli skor tie motory.A ta AMA... celý příspěvek >
Krovinorez - nahradne diely, 13.2.2013
ten moj ma len 14 zubov, ale inač vyzera tak isto.
Krovinorez - nahradne diely, 13.2.2013
ked toto je akože činska kopia, tak klobuk dole pred tými činanmi,7 rokov robim v lese, kde sa hrabu original japonci!!!
Krovinorez - nahradne diely, 13.2.2013
dakujem za dobru radu, a k tým krovinorezom Vam chcem tiež niečo dodať.vlastnim7rokov 6kse krov. len Kawasaki, robime v lese profi, cca 4mes.vyžinanie, a min 2-3mesiace prerezavok, nechcem im robiť reklamu, každý stroj ma svoje nedostatki, ale čo sa... celý příspěvek >
Krovinorez - nahradne diely, 10.2.2013
trubka ma priemer 28 mm, hriadel 8 mm, a 9 zubov, tieto kosy sa opticky podobaju na Gude, Hecht a pod.Mne treba hlavne na 4ks ozub.kol.a ložiska, ale da sa iba cela prevodovka.
Krovinorez - nahradne diely, 9.2.2013
mam problem pri zhanani nahr.dielov na kosy bugatechi cfb8d-motory kawasaki th 34,48,tj 35e.na tieto kosy je problem s ND aj pre predajcu, firma Technik, ktorý už tieto kosy nepredava.možno keby sa dala kupiť len kosa z ineho stroja, lebo motory ešte... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika