Příspěvky uživatele - 38.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ruční pluh/plečka na brambory, 8.11.2013
Dubrý den. Do dnešního dne používám po mém dědovi ruční ploužek na tahání řádků. Po té musím brambory hráběmi ručně zahrnout. Následně motykou okopat a na podzim motykou vykopat. Proto bych se rád zeptal jestli nemáte nějaké zkušenosti s nějakým... celý příspěvek >
Malý, lehký křovonořez, 10.6.2013
Dobrý den. Nedá mi to a popíšu vlastní zkušenosti. Do letošního roku jsem sekl dvakrát ročně svých 4000m2 křovinořezem Jonsered BC 2125. Musím ho jen chválit. Za 7 let jsem řešil pouze 2 závady 1. Nechal jsem přes zimu směs ve stroji a na jaře... celý příspěvek >
Stiga Combi 53 SQ BW nebo Turbo 50 S, 30.4.2013
Před třemi lety jsem vybíral mezi stigou s hondou a ocelovým tělem a mezi stigou s brigsem a hliníkovým tělem. Zkončil jsem u turbo 53s motoru honda a ocelového těla z jednoho prostého důvodu když mi nedejbože praskne nějaký svár tak ho tam heftnu za... celý příspěvek >
Pila Hecht 945 nebo Raptor 243, 2.4.2013
Nemám nic proti značce Hecht dokonce od ní mám elektrickou motyku. Ale kdysi se mi stala jena věc. Z mladické nerozvážnosti jsem koupil v jednom ehm. marketu křovinořez zn. primex (překupniocká čína) stál kolem 7tis. jednou jsem s ním složil zahradu... celý příspěvek >
Kalovka Eurotec, 28.3.2013
Dobrý den, dovoluji si vás poprosit o názor na čerpadlo Eurotec P238. Mělo by sloužit k vyčerpávání septiku převýšiní asi 15m, délka cca 70m. Případně dopravu vody s podobnými parametry
Elektrický Rotavátor, 18.3.2013
Dobrý den milí zahrádkáři a pěstitelé. Potřeboval bych od vás radu. Sháníme elektrický rotavátor (rozuměj náhradu za motyku) na jarní obkopání pár záhonků na česnek, kopr, mrkev atd.  cca. 60m2 v rozmezí asi dvou týdnů. S elektrikou problém... celý příspěvek >
Křovinořez Solo 142 SB, 23.1.2013
Jen pro doplnění, kdyby měl někdo zájem našel jsem katalog dílů. Sice není česky, ale obrázky mluví za vše. Přemek
Křovinořez Solo 142 SB, 23.1.2013
Takže jsem nakonec podlehnul a odvezl si 142 sb domů. Naskočil na první šup, vypadá hodně pevně a celkově se mi zdá docela bytelný. K úhlovému převodu můžu potvrdit že alespoň při zběžném pohledu rozebíratelný není a je stříbrný. Nicméně prosím o... celý příspěvek >
Křovinořez Solo 142 SB, 22.1.2013
Mi osobně ani nejde o mountfield. Servisovat to stejně nebufou. Na to mám svoje lidi. Jde mi jen o tu cenu a jestli tenhle strojek bude pro mě přínosem? Děkuji Přemek
Křovinořez Solo 142 SB, 22.1.2013
Má být do 27.1 mají to přímo na titulní stránce Přemek
Křovinořez Solo 142 SB, 22.1.2013
Dobrý den, prosím máte někdo zkušensti s tímto strojem? Jsem již několik let vlastníkem Jonseredu 2125 a seču s ním na seno a otavou asi 4000m2 kopcovitého terénu. Rád bych si trochu pomohl protože při vyšší trávě je to utrpení děkuji. Aktuálně je ve... celý příspěvek >
Hecht 152, 7.11.2012
Děkuji za reakci. Nikdy jsem na zahradní technice nešetřil. Křovinák Jonsered, Pila Husqana, sekačka Stiga, sekerky, hrábě, rýče, nůžky fiskars a 99% spokojenost. Ale prostě když čtu jak zde někteří vychvalují čínské stroje až do nebes tak jsem si... celý příspěvek >
Hecht 152, 30.10.2012
Dobrý den, uvažuju o koupi tohoto křovinořezu aktuálně mám jonsered bc2125 a seču s ním na seno asi 3000m2 vysoké trávy, bohužel není to pro něj i pro mne úplně ideální. Chtěl bych jej na roviny což je asi půl zahrady a jonsereda si nechat kolem... celý příspěvek >
Malotraktor, 29.10.2012
Dobrý den, sháním pomocníka na zahradu mám zahradu asi 5000m2  z toho asi 1000m2 Je využito jako pole, které potřebuju jednou v roce zorat a jednou v roce zrotovat, natahat řádky, oborat je atd.. Co se týče dopravy chci tahat a brzdit vozík za... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika