Příspěvky uživatele - 227.200

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poraďte jaký skleník, 11.1.2013
Trochu práce s tím je, ale nestojí to žádné tisíce, funguje to, zvládne to každý a dá se to použít i k ochraně venku. V jednoduchosti je síla. Kamarád dlouho nemohl pochopit, jak je možné, že moje rajčata zrají stejně brzo jako ta jeho, když já... celý příspěvek >
Jak a na co ukotvit skleník?, 11.1.2013
U skleníku, který má skleněné výplně je nejlepší klasický základ z betonu do nezámrzné hloubky jako když stavíte dům, aby vám se skleníkem mráz tolik nehýbal a nedocházelo k praskání skla. Pokud použijete třeba lexan, který je pružný tak mohou... celý příspěvek >
Poraďte jaký skleník, 11.1.2013
Pro pana J.R. Rajčata mám vždy vysazená v řadě. Podmínkou je,  že musí být stejně vysoké opěrné kuly, na které nahoru přiklepnu několika hřebíčky střešní lať a přes ní pak na obě strany přehnu netkanou textilii, která se tak nemůže nahoře o kůly... celý příspěvek >
Poraďte jaký skleník, 11.1.2013
Pane J.R. souhlasím s vámi, že i s levnějším vybavením se dá dosáhnout dobrých výsledků a návratnost je možná. Když se podíváte jak pěstují ve Španělsku tu zeleniku, kterou tu pak jíme, tak zjistíte, že i v těchto končinách hojně využívají skleníky a... celý příspěvek >
Poraďte jaký skleník, 11.1.2013
To je pravda skleník má lepší izolační vlastnosti než foliovník. Já foliovník kombinuju s netkanou textilií. Letos při těch pozdních mrazech, kdy u nás teplota k ránu klesla k -5°C a zmrzly i trnky na stromech, mě ve foliáku přečkala bez úhony... celý příspěvek >
Poraďte jaký skleník, 11.1.2013
Máte pravdu, každý má nějaký koníček, někdo pro potěchu ducha a jiný pro mlsný jazýček. Jsou různé cenové varianty a záleží na každém do čeho se pustí, to si musí každý rozhodnout sám. Nesmí se také zapomínat na to, že ukotvení skleníku nebo i... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika