Příspěvky uživatele - 96.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
sněžná fréza k MF 70, 13.11.2007
Máte prosím Vás někdo zkušenosti s agregací sněžné frézy popř. čelní lišty na uvedený typ malotraktoru s ohledem na jeho hmotnost a výkon motoru? Děkuji za případné příspěvky.
HQ 570 HT, 20.10.2007
Má někdo praktické zkušenosti s řezáním s touhle horkou novinkou od firmy husqvarna? Je znatelný typ motoru high tourqe proti běžnému motoru?
Průtokový ohřívač AEG, 20.10.2007
Dobrý den, máte prosím Vás někdo praktické zkušenosti s uvedeným nebo jiným průtokovým ohřívačem TUV pro menší rodinný domek? Výrobce uvádí výkon 21kW, řízení mikroprocesorem a spoustu výhod, leč v praxi jsem ho zatím neviděl...děkuji za případné... celý příspěvek >
Výběr elektrické pily, 1.10.2007
Záleží na druhu práce, jež potřebujete s el.pilou vykonávat, provozuji současně 3 druhy el. řetězových pil a mohu jednoznačně prohlásit: starý model stihl 15e - spolehlivá, robustní pila s velkým kroutícím momentem,ale malou obvodovou rychlostí,... celý příspěvek >
Zahradní vysavače - foukače, 27.8.2007
Máte prosím Vás někdo zkušenosti, zda-li mohu použít některý typ se spalovacím motorem také pro vysávání hrubších nečistot ze zatravněné zahrady (uhnilá jablka, švestky apod) děkuji za Vaše názory a zkušenosti.
el.retězová pila Narex, 7.6.2007
Máte prosím Vás někdo zkušenosti z provozem novinky od Narexu, jejich řetězovou pilou? Zajímá mě razantnejší zacházení a řezání tvrdého dřeva, jejich 2400W zní zajímavě, ale prodejci a dokonce i výrobce nemají žádné zjušenosti, dějuji za pžípadné... celý příspěvek >
Malotraktory - srovnání Vari, Dakr a Robot - máte někdo zkušenosti?, 31.5.2007
Mám zkušenosti jak s vari tak s robotem, ani jedno zařízení není vyloženě špatné, u druhého jmenovaného bych vyzdvihl mimo jmenovaný vysoký výkon motoru, jež u konkurence nenajdete i systém keramického obložení spojky a konstrukce, kdy je pohonný... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika