Příspěvky uživatele - 232.191

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktor s radlicí klouže. Co s tím?, 20.12.2012
Zdravím o tom zatěžování,  myslím si že by to mělo něco vydržet když prodávají jak závaží do kol tak kanystry na zadek i předek, nehledě na to že každá obsluha váží jinak a když máte za sebou koš na trávu o objemu 300 l tak ten taky musí něco... celý příspěvek >
Zahradní traktor s radlicí klouže. Co s tím?, 18.12.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den dnes jsem dodělal gumové řetězy na dlažbu tak jsem zvědav jakou to bude dělat práci, mám traktůrek John Deere X 300 letos ho mám první zimu poprvé jsem ho zkoušel bez závaží a můžu Vám říct že o proti John Deere D 130 kterého jsem měl... celý příspěvek >
Převodovka Tuff Torq K46, 29.1.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den Může mi někdo poradit jak zjistím přesné označení této převodovky díval jsem se na stránky tufftorq.com je tam asi 9 převodovek john deere s označením K 46CY, CC, C, BR, AC, BC, BE,...,  a k čemu slouží šroub s maticí  jak je... celý příspěvek >
Odhrnování sněhu se zahradním traktůrkem, 16.12.2011 Obsahuje fotku
  Vlastním zahradní traktůrek John Deere D 130 dnes jsem měl první možnost odhrnovat sníh kolem baráku povrch zámková dlažba (rovina po celé ploše, akorát před vjezdem do brány mírný kopeček) radlice má záběr 1,18 m, traktůrek váží cca 220... celý příspěvek >
Broskev Červený císař, 28.8.2009
nevíte jak se tento strom nazívá v Latinském názvu?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika