Příspěvky uživatele - 228.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Teče řetězový olej, 18.11.2013
Zdravím, na tu rukojeť Vám teče někde od řetězky, nebo přivzdušňovacího ventilu a toto je jen místo odkapu. Jste si jist, že je to mazací olej na lištu? Může to být olej z odpařeného benzínu, kousek od tohoto místa končí palivová nádrž. Standa.
Prosim o pomoc pri vybere mot. pily, 18.11.2013
Zdravím, a odborník jen zda je tlumič nebo výfukový kanál přicpán, či nikoliv. Zvuky prozrazující vůle v čepech, kroužků v drážkách nebo ložiscích se nelinou z výfuku. K záběhu bych jen dodal, zbytečně pepřetáčet bez zátěže, nepodtáčet tlačením do... celý příspěvek >
Jakou lištu k motorové pile, 15.11.2012
Já bych se rád připojil s dotazem: jaké máte zkušenosti s lištou, která má výměnnou špičku? POužíváte to někdo? Uštříte výměnou? Viděl jsem je často prodávat, občas na nějakém videu tím i řežou ale neviděl jsem prodávat tu výměnnou špici (ale... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika