Příspěvky uživatele - 18.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sova loví kočku?, 23.11.2012
Dobrý den. Už je to hodně let, co jsem se živil jako lesař. Na jednom polesí na Moravě jsem viděl v kleci výra a mohu jen napsat, že to byl impozantní dravec. Jeho pařát byl větší než moje dlaň, takže o tom, že by hravě ulovil kočku vůbec... celý příspěvek >
Jaký je to strom?, 19.11.2012
Nelamte si s tím hlavu. Žádný jalovec na fotkách není. Stanislaw
Jaký je to strom?, 19.11.2012
Dobrý den. Je to Thuja occidentalis "Smaragd". Poměrně běžný kultivar túje. Vzhledem k tomu, že túje vytváří malý kořenový bal, stálo by za to jej zkusit přesadit. Ale jak to dopadne, to Vám nikdo předem neřekne a ani nezaručí. Stanislaw
Jadernicka moravska, 14.11.2012
Dobrý den. V podstatě máte pravdu, akorát že Johny Jadérko nerozšiřoval jadérka odrůdy Golden Delicius, ale jadérka různých jabloní. Jabloň Golden Delicius je náhodný semenáč z roku 1890 a i přes to jisté stáří je to dnes nejrozšířenější odrůda na... celý příspěvek >
Katalpa nana, 9.11.2012
Dobrý den. Předpokládám, že Váš stromek měl korunku zhruba ve výšce dva metry. Pokud Vám skutečně zaschla korunka, tak je zle, protože tento kultivar se roubuje ve výšce, kterou jsem uvedl. To místo roubování hravě najdete. Pokud Vám tedy... celý příspěvek >
Mirabelka nancyska s trny?, 5.11.2012
Dobrý den. V naprostém pořádku, máte na tom trnci i květní pupeny. Krásný stromek. Za sebe jen napíšu, že ten kůl bych dával k tomu stromku z druhé strany. Stanislaw
Využití vylisované jablečné drti, 5.11.2012
Dobrý den. Měl jsem možnost 2x ochutnat jablkovici vypálenou ze zakvašené jablečné drtě. Byl to opravdu patok vhodný tak akorát do ostřikovače auta. Stanislaw
Co to je za rostlinu?, 3.11.2012
Dobrý den pane kolego. Tak já si troufnu odhadnout, že toto je nepochybně květenství konopí setého a ten tazatel potřebuje hlavně určitě, zda je to samčí si samičí květ. Toť můj názor. Stanislaw
Juniperus horizontalis prince of wales - kedy dorastie do plnej velkosti?, 3.11.2012
Dobrý den. Ten první jste sázel dost daleko, ten sázím víc k sobě. Ale dobrý. Kultivat All gold neznám. Odhaduji, že porost bude zaplněný tak do 4 až 5. roků, ale záleží na kvalitě půdy. Co se týká hnojení, vůbec bych to nepoužíval, protože si zkuste... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika