Příspěvky uživatele - 181.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sadba křenu, 18.10.2012
Mám úplně stejný problém. Našel jste již řešení?
Fazole becovky, 17.10.2012
Nevite nekdo, kde se daji koupit? Predem diky
Kaput - priprava pro travnik, 19.7.2012
V poho jako ze jeste mame chvili pockat a to chcipne? Mne obcas prijde, ze to zacina tak trochu vadnout, ale prijde mi to uz tak tyden a bypada to nejspis stejne jako pred tim tydnem.  Jeste mam dotaz, jak to zacne projevovat znamky... celý příspěvek >
Kaput - priprava pro travnik, 19.7.2012
Manzel naredil 50 ml v necelych 4 litrech vody. Precetla jsem si na krabicce, ze se to ma redit v 1 - 3 litrech :(Muze to byt ten problem. Ale zase jsme to postrikali velice dukladne a po tydnu jsme to zbylym roztokem potrikali jeste jednou. 
Kaput - priprava pro travnik, 19.7.2012
Dobry den, Pripravujeme zasadit travnik na zahrade a chteli jsme se zbavit plevelu (poradne). Problem je v tom, ze jsme zvysovani zahradu a navozili tam novou hlinu. Bohuzes spolu s novou hlinou i lebedy.  Pred cca 14 jsme ty lebedy... celý příspěvek >
Nejedovatý stále zelený živý plot, 4.12.2011
Nevím, kde jste to slyšel, že se zvířata nemohou otrávit jedovatými rostlinami. Co třeba otrava koní tisem?
Mišpule, 20.11.2011
A jak mišpule zpracováváte na kvas (podtrtit, vykrajovat, přidat ztekucovadla,...)? Děkuji, chci to letos vyzkoušet.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika