Příspěvky uživatele - 8.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozdíl mezi Stihl MS 261 a 291, 22.5.2013
Dobry vecer taky zvazuji koupi pily ms 291.muze prosim nekdo popsat ty rozdily oproti ms 261.dekuju za odpoved.
Poznáte co je to za hrušku?, 22.9.2012
Dobrý den, je to stopro Merodova, mám ji na zahradě. Letos jich bylo málo.Pro mne má jedinou nevýhodu(výhodu)tlustou slupku.
Živý plot z mochny, 22.9.2012
Málo střííhaná mochna může dorůst skoro 2 metry. Nejvíce rostou žlutě kvetoucí kultivary s většími listy. S drobnějšími listy bývají asi o třetinu menší. Používám je na nízké obruby keřových skupin. Každé jaro je stříhám cca 20 cm od země. Na... celý příspěvek >
Kam ted s koi kaprem (original)?, 15.9.2012
Koupil jsem ve sleve originalniho koi kapra. Neni velky, cca 15m. Mam ho pustit do jezirka nebo ho letos "prezimovat" ve vetsim nevytapenem akvarku pri pokojove teplote. Byl by tam jedinou rybou. Jde mi o to, ze se nestihl aklimatizovat a za par... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika