Příspěvky uživatele - 208.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malotraktor Tip Robot zkusenost, 18.9.2012
Normální zatáčka s připojeným vozíkem na silnici není problém, ale obecně s vozíkem potřebujete velkou plochu, poloměr otáčení záleží na Vás jak vytočíte kleče. Když kosím louku, na konci obrat o 180 st - otočím se o 90 vlevo při výjezdu z řádku a... celý příspěvek >
Malotraktor Tip Robot zkusenost, 17.9.2012
Jsem uživatel Robota a docela reálný. Mám ho patnáct let, ale mám tzv. Robot komunál s nejsilnějším motorem10,5 HP. Servis z Prostějova no problem, mám ho u Třeboně, opravuje mi ho, je-li potřeba firma Mikuláš... ík. Na vlastním traktoru nebylo za 15... celý příspěvek >
Co vysadit za česnek?, 13.9.2012
i z malého česnekového stroužku vyroste hezká palice, má-li podmínky. naopak když budete za 270,- Ká kupovat velké stroužky, budete mít palic (cibulí) výrazně méně. a protože jste v pěstování česneku novej napište si o česneku už se tu říkalo hodně a... celý příspěvek >
Pustoryl, 25.6.2012
Myslel, jsem, že trpaslík vyroste jen mně. Mám pustoryl deset let uprostřed zahrady, kvete krásně, ale vůbec nevoní. Je nějaké řešení, třeba sprej?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika