Příspěvky uživatele - 181.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to na listech?, 4.10.2012
Na listech je již mnohokrát probíraná rez hrušňová
Jakou odrůdu jahod a kde objednat, 13.9.2012
Kdyby neměly kořeny, bylo by to horší. Menší listová plocha, menší odpar vody, lépe zakoření.Ideální sadba.
Co vysadit za česnek?, 13.9.2012
Lído, dovolím si oponovat.Třetím rokem pěstuji česnek, pocházející z jižní Francie a kupodivu tuhle zimu přežil lépe než naše odrůdy. Vysvětlení nechtějte, jsou věci mezi nebem a zemí.
Co vysadit za česnek?, 13.9.2012
Mám takový dojem, že letos do maloobchodu nebyla dodána žádná sadba. Kozák nedodával, Moravoseed taky ne. I za těch 270 je to konzum.
Choroba nebo škůdce?, 12.9.2012
Typické listy po zasažení postřikem typu Roundup. Někdo byl šikovný.
Je to choroba?, 2.9.2012
Pokud Vám to na rozdíl od stromu vadí, očistěte lišejník ocelovým kartáčem.
Mountfield nebo Vari, 2.9.2012
Před 13 lety jsem se také rozhodoval, co koupit na zahradu za traktůrek. Nakonec jsem koupil slovenský Agzat s motorem Honda. Dosud naprostá spokojenost.
Plísen okurková, 1.9.2012
Ortiva je určena pro preventivní postřiky. Pokud už jsou rostliny napadeny, nezabere. Takže výsledek 0 by měl být výsledek očekávaný.
Svestka neroste, 21.6.2012
Předloni na podzim jsem zasadil hrušeň, za celý loňský rok přírůstky 20 cm. Letos již přes půl metru.
Choroba zemiakov, 24.5.2012
Nestříkal jste proti plevelům?
Prosím o radu kolem hyacintu, 3.5.2012
Normálně přes tuto prapodivnou zimu zmrzly jako mnoho jiného.
Setí mrkve, 12.4.2012
Karotka řádky 20-25 cm, v řádku 5 cm od sebe. Mrkev pozdní řádky 30 cm, v řádku 8 cm.
Česnek, 12.4.2012
191.172 nepěstujete ruský paličák?
Česnek, 2.4.2012
Tak ono je to celkem logické. Písčitá zem se rychleji rozehřívá, česnek v teplé zimě je ve vývoji dál, ale také rychleji chladne aproto je náchylnější na zmrznutí. Nikdo si nepamatuje, že by česnek vymrznul a my jsme to viděli na vlastní oči. To je... celý příspěvek >
Česnek, 31.3.2012
Přežije, pokud je ve správné vývojové fázi. Pokud je už ve vývoji dále vlivem vysokých teplot jako letošní zimu a přijdou náhlé silné mrazy, tak může vymrznout stejně jako ozimy.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika