Příspěvky uživatele - 185.123

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušeň Jana, 30.10.2012
Zdravím, jedol som tento rok plody hrušky Jana. Šťavnaté veľké zelené plody, s miernym hrdzavým líčkom. Čo mi ale vadilo, tak to bola mierne trpkastá šupka, ktorá nerobila celkom najlepší dojem. Takže zatiaľ dávam prednosť jesenným odrodám, uvidíme,... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 1.10.2012
tak to nie je príliš dobrá vizitka, AT-6-3-SK bude asi hodne neskorá a v zlých daždivých rokoch to môže byť problém. ja som zasadil dve neskoré odrody - AT-6-3-SK a Alina zaporožskaja, teraz nie som si isty, co som to neprepiskol a nevzal moc neskore... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 1.10.2012
Ďakujem za odpoveď, s dobou dozrievania na úrovni Talismanu ste ma ukľudnili. S odolnosťou voči mrazu je u mňa na tom celkom dobre, prežila bez problémov zimu aj neskoré jarné mrazy, vyzrieva celkom dobre. Tento rok stačili dva postreky na začiatku... celý příspěvek >
Rajče - plíseň startuje, 13.9.2012
Mirku, ako to dopadlo s postrekom pripravku Revus 250 na rajciny, pomohlo to? Rozmyslam nad aplikaciou do rajciat kvoli nizkej ochrannej dobe, pripadne aj na vinnu revu. Tak ma zaujimaju vase skusenosti
Co vaše réva? (2012), 6.9.2012
Mirku, dajte potom vediet, ked Vam dozrie At-6-3-Sk... tiez mam tuto odrodu, ale len mladu rastlinu. tak ma bude zaujimat, aku ma chut, ci sa oplati. a hlavne ci nie je prilis neskora pre nase lokality. tento rok je to vsetko aspon o 10 dni skor ako... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika