Příspěvky uživatele - 112.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Listy difnbachie, 14.7.2013
Myslím, že moc zaléváte.  Tyto rostliny mám mnoho let a  listy jsou stále zelené, rostliny bujné,  bez sebemenších problémů.  
Rizkovani, 14.5.2013
Všechny okrasné keře řízkuji na jaře -  od května do června. Odříznu nebo odtrhnu kousek větévky a okamžitě zapíchnu do země (stimulátor většinou zapomenu). Téměř vše se ujme (vajgelie, různé buksusy, brsleny, talovníky, atd. a pak jsou potíže... celý příspěvek >
Malá bílá "vajíčka" na přísavníku, 14.5.2013
Na balkónu (lodžie) mám zasazený tříprstý přísavník. Letos poprve je spodní strana každého listu poseta bílými korálky o průměru asi O,5 mm. Nevím co to je a co s tím - aby mi případné vylíhnuté potvůrky neničily ostatní... celý příspěvek >
Prosím o radu s begónií?, 23.4.2013 Obsahuje fotku
Pěstuji begonie multiflora již mnoho let . Jsou nádherné - pokud je nenapadne plíseň nebo padlí  - takže již vím, že musím opakovaně postříkat.  Jejich hlízy se každým rokem zvětšují -  proto je dělím. Správně :: když... celý příspěvek >
Plíseň na muškátech?, 21.4.2013
Každý rok pěstuji pro balkón vzpřímené muškáty.  některé ponechám z minulého, některé mám nové - nařízkované.  Vše krásně rostlo - některé již mají poupata, některé i kvetou.  Již asi 14 dnů jsou truhlíky na balkóně - (pokud by hrozil... celý příspěvek >
Pochlubte se svými květinami vypěstovanými v roce 2012, 1.9.2012 Obsahuje fotku
Na chalupě jsem měla samé kytky,  okrasné skalky, atd. Nyní jsem se soustředila na květiny v paneláku - s balkónem. Mám bougenvilie, dipladenie, od modřínů po lípy (v podobě bonbsají)  sbírám batrvy vzpřímených muškátů, V současnosti... celý příspěvek >
Begonie nekvetou, 22.8.2012 Obsahuje fotku
Již mnoho let pěstuji hliznaté  drobnokěté begonie  - na obrázku. V říjnu vyjmu hlízy ze substrátu, ponechou zaschnout a uložim zabalené do novin (do hoblin apod.) v suchém sklepě do března (teplota asi 15°C). Na jaře ponechám hlízy... celý příspěvek >
Vitálky z Tesca, 29.4.2012
Koupila jsem v květináčích žluté vitálky /Sandevilla), ale jako každá kvetoucí rostlina, kterou zakoupím v Suppermarketu (nyní Tesco) mě nerozkvétají,  stále mají jen poupata, prostě nerostou). Když to byly dříve růže - poupata časem... celý příspěvek >
Begonie, 31.7.2011 Obsahuje fotku
Begonie pěstuji již mnoho let a to hlavně multiflory. Letos jsem koupila i několik hliz   begonii velkokvětých. Nechci si pamatovat, jak se které jmenují, ale vždy mi parádně kvetou, a to v současnosti již jen na balkoně panelákového domu,... celý příspěvek >
Neznámá trvalka, 23.5.2011
Děkuji a velmi obdivuji vaše znalosti  - znáte snad všechny rostliny. Olga J
Neznámá trvalka, 20.5.2011 Obsahuje fotku
Ví někdo jak se jmenuje tato rostlina?  Již asi 10 let mi každoročně na zahradě vykvete  - ale název dosud neznám. Je nenáročná, mrazuvzdorná  - snadno se i rozmnožuje (oddenky?) Kvete mi nyní i v květináči na balkoně. Děkuji.
Rostliny na balkon, 13.4.2011
Naprosto souhlasím  -  s rostlinami ze seminek pro balkón mám rovněž špatné zkušenosti. Zaseji dráhá semínka - celkem nic z nich není a když,  tak začnou kvést až v létě. Proto si nyní nejprve   rozmyslím, co na... celý příspěvek >
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 9.12.2010 Obsahuje fotku
ZA chvíli jsou vánoce,  takže nakupuji,  peču cukroví, uklízím, a takdělám všechno, co se asi má, nebo vlastně co se ode mne čeká. Jenže ... já miluji květiny,  a to ve všech   podobách (pokojové, balkonové, skalničky,... celý příspěvek >
Puklice, 17.10.2010
Dobrý den Puklice na   "bonsajích"  fikusů benjamín jsem odstranila přípravkem Puklistop  - přípravek pro ošetření proti puklicím a červcům  (kombinace  -  Mospilan a Talstar)  s přesným... celý příspěvek >
Jake ovocne stromy do zahrady u RD, 13.10.2010
Váš výběr  se mi zdá jako vhodný i když já bych raději místo dvou třešní vysadila buď dvě neruňky nebo dvě broskve (pokud není více místa pro 8 stromků).  Z vlastní zkušenosti vím, že meruňku někdy... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika