Příspěvky uživatele - 208.172

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jablcny kvas, 20.10.2013
Pane Stano, ne neurazil jsem se. A ano máte pravdu. Dobrou jablečnou pálenku vyrobenou z drtě, slupek, stopek a jadřinců jsem skutečně nepil. Taková totiž neexistuje. Je to stejné jako s tím vínem jak píšete. To, že jádrové ovoce, zvlášť jablka, jsou... celý příspěvek >
Vari Honda nepravidelný chod motoru, 30.8.2012
To je individuální. Je spousta těch, kteří to ani nikdy potřebovat nebudou, ale zase jsou takoví, kteří nastavení ventilů zvládnou, jako prkotinu. Jen jsem uvedl správné hodnoty, majitel už musí posoudit, zda to dokáže, nebo ne. Když nám skončil... celý příspěvek >
Zvýšení Ph, 15.7.2011
Sodu na praní jsem běžně používal, na obalu je pokud se pamatuji napsáno i použití na úpravu vody v bazénech, ale 100pro to netvrdím je to několik let zpátky.
Stihl vs. Honda, 15.7.2011
Výběrem uvedených modelů jste naznačil, co jste ochoten respektovat z pohledu ceny, jakou plochu budete udržovat. FS 240CE je na vyšší zátěž vhodnější, neboť disponuje vyšším výkonem (1,7kW), což samozřejmě přináší vyšší hmotnost (7,4kg). Tady záleží... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika