Příspěvky uživatele - 158.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co proti pihatosti plodů, 25.8.2012
Takže je to houba teda.A nevíte co se proti tomu používá
Co proti pihatosti plodů, 25.8.2012 Obsahuje fotku
hruška
Co proti pihatosti plodů, 24.8.2012
Dobrý den mám takový problém s hrušní, na plodech jsou takové černé skvrny a já nevím co s tím prosím poradte.
Můžou se pálit švestky napadené šarkou?, 11.8.2012
Děkuji moc za informaci
Můžou se pálit švestky napadené šarkou?, 11.8.2012
Dobrý den maám takový problém švestka má šarku a nevím jestli je můžu naložit do sudu.
Nemocné listy, 28.6.2012 Obsahuje fotku
Před časem nám zmrzly plody a postupně opadaly. Nyní usychají listy, opadavaji predcasne dolů. Zatím je napadena jedna větev, ale na zbytku listů jsou malé červené tečky. Čím ji ochránit. Děkuji Martin
Meruňka má nemocné listy, co teď?, 8.5.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám problém s meruňkou, objevily se mi na ní hnědé listy, nejde o úžeh? Co bych s ní měl teď udělat?
O jakou chorobu vinné révy se jedná?, 6.8.2010
rostlinu mam od Starkla- odruda Žlutý Muškát, ale nejsem si jistý. Děkuji
O jakou chorobu vinné révy se jedná?, 5.8.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, před časem se mi na Révě objevila tato choroba. Nikdy jsem ji nestříkal žádnou chemií. Jedná se o padlí, resp. jakým přípravkem ji mám postříkat.
Nemoc Rododendronu, 24.4.2010
Rašelina tam je a dokonce je pohnojeno hnojivem na rododendrony. Čím je tedy způsobeno červenání listů?
Nemoc Rododendronu, 20.4.2010
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda nevíte, jakou nemoc má můj rodendron-viz foto- nebo co mu schází. Na internetu jsem se dočetla, že by mělo jít napadení houbami. Je situován v polostínu, jsou mu 4 roky, zatím nekvetl. Přihnojuji ho hnojivem na... celý příspěvek >
Rada s pěstováním, 18.3.2010
Roste moc dokřiva asi, nevíte někdo, jak se jmenuje?
Rada s pěstováním, 18.3.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký název nese květina z obrázku. Mám ji už nějaký rok. Potřebovala bych ji přesadit a nevím jak ji seříznout. Děkuji
Mountfield TDL 484 TR B, 31.5.2008
Mě taky prská, mám tu samou, rok starou, nechcípá, ale když přidám a uberu plyn tak prská, nebo když je v tahu... jen ale občas. gumový cuflík na hadičce se vrací normálně.
Meruňka vs. tůje, 28.5.2008
Dobrý den, mám dotaz jestli vadí, když je meruňka od tůjí vzdálená tak 8metrů. Někde jsem četl, že tůje a meruňka si lezou na nervy, je to pravda?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika