Příspěvky uživatele - 58.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Větrání foliovníku když 3 dny fouká vichr a je horko, 17.6.2014
Dobrý den, to je zapeklitá situace :-(. Já jsem si taky nedávno pořídila foliovník s železnou konstrukcí... . Naštěstí to mám vyřešeno tak, že na jedné straně mám odkrytý pruh foliovníku, kterým stále proudí čerstvý vzdych. Tuto stranu mám postavenou... celý příspěvek >
Rákosové a bambusové rohože, 28.3.2014
S manželem jsme si na zahrádku koupili na jednu část plotu, aby nás sousedi neočumovali :D stínící bambusové rohože. S rozměrem naštěstí nebyl problém, pasuje to na náš plot,  máme je necelé dva roky, jsou pořád v perfektním stavu a jsme... celý příspěvek >
Čím ohraničit trávník od kůry nebo kamínků, 25.10.2013 Obsahuje fotku
Doporučuji žulové kostky. Jsou téměř nezničitelné a jejich životnost je neomezená. Takže vypadají hezky a ještě vydrží - co víc si přát. Jen pozor na čistě žluté žulové kostky - ty se již nevyrábí a stavebnictví se jich chtějí zbavit, doporučuji je... celý příspěvek >
Bambusová nebo rákosová rohož na pergolu?, 17.10.2013
My máme přímo bambusovou rohož plotovou a ta nám vydržela dva roky. Potom jsme museli bambus převázat, protože měděný drátek, který držel bambusové tyčky nám ve dvou místech vypověděl službu. Bambus máme v altánku a je i po té době v dobrém stavu.
Foliovník nebo skleněný skleník, 24.5.2013
Dobrý den, firmou KonstrukceSchwarz mi bylo doporučeno místo skleněného skleníku postavit si foliovník. Předpokládám, že alespon někdo s ním bude mít zkušenosti. Můžete mi řííct zda má nějaké hodně výrazné nevýhody? Osobně s foliovníky totiž... celý příspěvek >
Skleník ze dřeva, 7.11.2012
My jsme měli dřevěný skleník už dva krát a jak už někdo nademnou psal tak nevydržel déle než 11 let. Loni jsme se rozhodli investovat do něčeho co vydrží déle a nelitujeme. Pořidili jsme foliovník s oblými boky a naprostá spokojenost. Taky se... celý příspěvek >
Bambusová nebo rákosová rohož na pergolu?, 17.8.2012
 Ve směs je to na stejný brdo :-) záleží se ti líbí víc.Doma mám pergolu z bambusové rohože a jsem s ní spokojena.
Umělý trávník, 17.8.2012
ahojky já mám na zahradě betonové kameny a spoj mezi nimi je z tenkého betonu a roste mi přes to tráva a beton praská. Taky by mě zajímalo jestli umělý trávník je lepší řešení? 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika