Příspěvky uživatele - 216.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čmelíci, 6.9.2012
Doporučuji upnuté oblečení - dlouhé rukávy a kalhoty přetažené přes boty a pořádně použít repelent - není to stopro, ale rozhodně to minimalizuje útoky čmelíků na Vás...
Brojlerová kuřata, 3.9.2012
Já jen ještě dodám, že při první 2-3 dny přidáváme do BR1 strouhaná vajíčka a nejemno nasekanou kopřivu... zelené krmení poté dodávám v průběhu celého výkrmu. Nesmí se také zapomenout na neustálý přístup k misce s pískem pro lepší trávení...
Kryt ventilů, 11.8.2012
Výrobků je již spousta a stačí zadat do googlu "tmel na těsnění motoru" a určitě si ze sortimentu vyberete...;-) Používal jsem již několikrát a při dodržení postupu naprostá spokojenost...
Chov krůt, 11.8.2012
Zasypat jakýmkoliv pudrem, aby rány vyschly, poradil bych se s veterinářem... Pokud budou rány stále "otevřené" mouchy si je rychle najdou! Poražené bych se já osobně nabál jíst, pokud byl zbytek naprosto v pořádku - mušší larvy se občas používají i... celý příspěvek >
Slepice a zrní, 12.7.2012
Má to výhodu - slepice vynaloží menší energii na trávení přijaté potravy, což zvyšuje efektivitu krmení... No a když má slepice hlad a Vy ji nasypete, tak to je asi tak, jako když jste měli hlad jako malý a máma Vám 1. podala brambory, ať si je... celý příspěvek >
Slepice žere vejce, 17.6.2012
vezměte jim pilníkem tvrdou špičku zobáku - poměrně dobře poznáte, kdy "jste ťal do živého" a je potřeba přestat, dle reakce slepice(nemusíte naráz, stačí vzít jen hranu a pokud by rozklovávání stále pokračovalo, tak vezmete více)...Tato "operace" je... celý příspěvek >
Jak naklíčit pšenici a slunečnici pro kuřice, 13.6.2012
nechte dalších 24 - 72hod. a máte různá stádia naklíčené - zkuste, co bude chutnat... důležité je měnit denně vodu, aby u klíčků nezakvasila...
Nejlepší býložravé ryby, 6.6.2012
Mě se líbí, jak hned každý ví vše o poměrech dané lokality a hned by všechno udělal lépe, nehledě na to, že dokáže ihned rozlousknout problémy, na které se tazatel vůbec neptal...  Pánové není to snad jedno, jak to tam je? Na vesnicích jsou... celý příspěvek >
Seno, 5.6.2012
To je dost těžké říci, když jste neuvedl/a, kde seno sháníte... Stačí se zeptat kteréhokoliv většího zemědělce ve Vašem okolí...
Nejlepší býložravé ryby, 5.6.2012
Chci se jen zeptat na Vaši poznámku k studené vodě bez kyslíku - protože tato poznámka mi přijde také úsměvná(Voda v pramenné nádrži opravdu není voda studniční)...Není to náhodou tak, že ve studené vodě se rozpouští více kyslíku, než v teplé? Tím... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika