Příspěvky uživatele - 118.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosim o radu pri nakupu sekacky, 13.8.2012
Dekuji vsem za rady a nazory. Byl jsem se podivat na tu Hondu HRG 415 C3 PDE, vypada dokonale - kvalitni zpracovani, bytelna a krasne jednoducha, vicemene jsem rozhodnuty ze pujdu do ni. Je sice drazsi nez muj druhy favorit dolmar ale zase mam servis... celý příspěvek >
Prosim o radu pri nakupu sekacky, 8.8.2012
Ok dekuji. Elektriku budu jeste zvazovat - je to dilema. Nicmene zatim bych spise preferoval, lehkou solidni jednoduchou benzinovou sekacku, viz duvody vyse. Muze mi prosim nekdo poradit ohledne tech modelu ktere jsem uvadel? Pripadne navrhnout... celý příspěvek >
Prosim o radu pri nakupu sekacky, 7.8.2012
Dobry den Prosim o radu pri nakupu sekacky. Budu sekat travnik kolem domu - pokladany koberec, automaticka zavlaha, 150 m2, plocha zcela rovna, pravidelna (prave uhly), bez prekazek az na jeden strom, zadne zahony, snaha bude 1 x tydne, nicmene... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika